Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok Fiúk! Hátrányt jelent?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Fiúk! Hátrányt jelent?

Figyelt kérdés
Ti járnátok kerekesszékes mozgássérült emberrel?Ha nemmel válaszoltok akkor miért?Megpróbálnátok egy ilyen emberrel párkapcsolatot kialakítani?Őszinte válaszokat kérek.(:
2016. okt. 7. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a személyisége és a külseje is tetszene (de ugye ez csak külsőség) akkor persze, miért ne. Én úgysem járok hegyet mászni, vagy hasonló, de azért, mert lusta vagyok mint a bűn, és nem vonzanak ezek a túl mozgásigénylő tevékenységek, viszont szeretek olvasni, filmezni, amit kerekesszékben is lehet. Az más kérdés, hogy az egész életemben hogy birkóznék meg a feladattal, mert azért nem a legkönnyebb emelgetni esetemben egy férfit, mert hát na, én sem vagyok egy törékeny virágszál, van itt erő, de azért mégis más, mint egy járó társsal :) Tehát igen, én bevállalnám, hogyha igazán szeretem, nem akadályozna meg egy kerekesszék :)
2016. okt. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én viszont mozgás igénylő ember vagyok és szeretek sétálni,strandolni,túrázni.Én nem bírnák együtt élni egy ilyen emberrel.Remélem senkit nem sértettem meg.
2016. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a ketteshez, viszont ha időközben a párom kerülne ilyen helyzetbe, akkor emiatt biztos nem hagynám ott.
2016. okt. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt így nem tudhatom, de azt igen ha lenne szerelmem azt akkor is szeretném ha kerekes székbe ülne és kihullana a haja, mert én tudnám hogy egykor mien volt, és ha szeretem ígyis szeretném, nem hagynám ott..
2016. okt. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem kezdeményeznék, mert van egy csomó más ember rajta kívül, akik nem mozgássérültek. De ha valahogy megismerem, pl osztálytárs/munkatárs lesz, akkor ugyanúgy bele szerethetnék mint másba és onnantól kezdve már nem érdekelne ez a dolog.

Szóval hátránynak hátrány, de azért így sem esélytelen a dolog:)

2016. okt. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!