Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, miért vagytok ilyenek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért vagytok ilyenek?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy mindenhonnan azt hallom, hogy szerinte szép vagyok, ennek is-annak is tetszem, de elmennek mellettem köszönés nélkül, nem lépnek semmit a fiúk? Én nyilván nem fogok ezeknek a fiúknak előre köszönni, mert csak látásból ismerem őket, szóval nem kezdeményeznék, de elkönyvelik, hogy nekik nincs esélyük nálam, pedig, ha kezdeményeznének, stb., természetesen nem lennék bunkó, meg, ha köszönnének, visszaköszönnék, megismernénk egymást és, ha szimpatikusak lennének, akkor akár lehetne is valami. Lassan 17 éves vagyok, tudom, hogy van nálam szebb lány, azonban csúnyának sem tartom magam, mégsem volt még barátom, csak úgymond 'kavarásom'. Szerintetek ez miért van, mit tehetnék?

A másik kérdésem pedig, hogy miért van az, hogyha valaki ír, stb. és normálisan, aranyosan válaszolok neki, akkor egyből azt hiszik, hogy akarok valamit, illetve, ha direkt úgy válaszolok, hogy lejöjjön, hogy én nem szeretnék semmit az illetőtől, akkor szerintük egyből fent hordom az orrom/bunkó vagyok?


Azt szeretném leszögezni, hogy a kérdésemmel nem szeretnék senkit megbántani, ne vegyen senki semmit kötekedésnek, mert szimplán csak érdekelnek ezek, tehát megkérek mindenki, hogy veszekedésektől mentes kommenteket írjon, ha ez lehetséges és a válaszokat előre is köszönöm szépen:D



2016. okt. 8. 12:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A sok negatív tapasztalat miatt, mert odáig jutottunk a sok p*csa miatt hogy inkább hagyjuk a francba az egészet mert nem akarunk több csalódást. Nem tartom magam egy adonisznak, de nem hánnyják el magukat a lányok tőlem, volt már barátnőm, mostanában mégsem jön össze senkivel. Társkeresőn 10-ből 10 lány cs*szik visszaírni, akkor miért kaparjak akárki után is? Jobb hobbit is találok mint az állandó pofára esés.

19/f

2016. okt. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
hozzáteszem nem csak társkeresőn ismerkedtem. Az csak egy példa volt.
2016. okt. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen, ebből a szempontból teljesen megértelek, én is estem már pofára, úgyhogy tudom milyen érzés.

Köszönöm a válaszod!

2016. okt. 8. 12:43
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Azért mert tizenévesen nincs jobb dolgotok mint társkeresőn ismerkedni..

Szánalmas!

Ilyen korban nem b***ni kell,meg barátot/barátnőt szerezni mindenáron,hanem bulizni,haverokkal lógni stb.

Egyébként a fiúkat megértem,annyi r**anc van manapság elkezdve a 14 éves kórtól,hogy az hihetetlen.

2016. okt. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem szoktam társkeresőzni, sem online ismerkedni, szóval itt sem szeretnék ismerkedés céljából senkitől sem üzenetet kapni.
2016. okt. 8. 13:02
 6/13 anonim ***** válasza:
A férfi köszön előre, az azt jelenti, hogy ha két ismerős, egy férfi és egy nő szembetalálkozik, akkor a férfi köszön először, de a nő viszont mosolyog rá - előre. Gondolom, Te levegőbek nézed őket, ők pedig ezt bunkóságnak gondolják, ezért inkább kerülnek, ahogy az első írja.
2016. okt. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mert olyan is előfordult már, hogy mosolyogtam és azt hitték azért, mert húú, én akarok valamit és utána ciki volt nekem, hogy ez szóval igazából úgy érzem, hogy ez sehogy sem jó, pláne, hogy ebben a témában nem vagyok egy szakértő.
2016. okt. 8. 13:06
 8/13 anonim ***** válasza:

Mit tehetnék?

Mondjuk első körben: ne általánosíts.

Másrészt kevésbé legyél felszínes.

Harmadrészt: ne játszd el 16 évesen a megkeseredett vénlányt.

2016. okt. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Normális ember meg tudja különböztetni a kacér mosolyt a kedves mosolytól..
2016. okt. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

# 8

Egy kérdést tettem fel, tehát olyan választ várok, ami magyarázatot ad a kérdésemre.

Nem általánosítok, a tapasztalataimat írtam le.

Miért lennék felszínes? A kérdéseimben vagy a válaszaimban mit találtál felszínesnek?:)

Nem játszom el a megkeseredett vénlányt, szintén azt tudom csak mondani, hogy leírtam, hogy mi a helyzet az esetemben. Sajnálom, hogy te így értelmezted a kérdésem.

2016. okt. 8. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!