Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintettek miert nem jön el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek miert nem jön el velem randizni vagy legalabb is sétalni vagy találkozni egy normalis lany?

Figyelt kérdés
Először is nem ertem ,hogy csinaljak akik feszen csajoznak. Probaltam en is ,de nem volt szerencsem egyszer sem. Vajon miert van ez? Akik igazan tudnak azok ,hogyan csinaljak? Mit csinaltok ,hogy feszen egy csomo csajt felszedtek? A csajok ilyenkor mi alapjan beszelnek veletek? Mi alapjan haladnak a dolgok ertitek. Tudtok errol meselni? Sajnos az eletben a minden napokban van olyan lany akit szinte nem is latok igy feszen beszelunk. Mindig probalom lehivni de mar betorodtem ,hogy nem vagyok neki szimpi. Tudtok meselni? 19f
2016. okt. 9. 09:41
 1/2 Domaházy Ákos ***** válasza:
Először is szerintem ne erőszakold ki magadnak.mert azzal teszel rosszat. először változtass magadon mondjuk legyél.normális öltözz átlagosan viselkedj férfiként és próbálj nyitott lenni ha egy lánnyal beszélsz. illetve ismerkedj vele ne rögtön kezdeményezz mert persze hogy nem sétál veled. Csak így van esélyed w nőknél. meg persze kicsit gyursz izomcsikot. Én rögtön megtalaltam a páromat 18 éves vagyok de nem hazsodtunk össze még xd egyenlőre nagyon szeretjük egymást és ikerlángok vagyunk mindent egyformán gondolunk csinálunk. ennyi. és a lényeg hogy ha megszeretsz valakit akkor kötelezd el magad hogy szereted és nem megcsalod vagy tönkre teszed és nem a pénzre vagy kocsira koncentrálsz hanem a szeretetre és az együtt létre a nővel harmóniát teremtetek egymás között. így elég lesz? ja és fogadd meg próbálj olyan férfi lenni aki érez valamit iránta illetve legyen meg a férfi és női szerep itt férfias komolyságra utálok és a nő pedig nő ennyi.
2016. okt. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet le fogtok pontozni, de először is jól kell kinézni, aztán kell egy kis egyéniség, stílus. Ilyenkor sem mindig biztos a siker, de nagyot dob az esélyeken.
2016. okt. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!