Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Van egy rossz...

Kérdezi kérdése:

Mit tegyek? Van egy rossz tulajdonságom, volt egy kapcsolatom aminek amikor vége lett, nagyon megváltoztatta az életem. Nem tudok senkiben sem megbízni valamint fiúkkal randizni vagy találkozni nincs elég önbizalmam, és nem bízom meg egyikükben sem.

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy ez nem fog változni. Pszichológuson még nem gondolkodtam, de lehet, hogy segítene? Elvégre.. Sok barátom van akivel megtudom ezt beszélni. Ha, bem "depizek" akkor, mert olyankor még hozzájuk sincs kedvem. És ez így megy 1 éve. Nem akarom, hogy valaki a fejemben turkáljin, de ha Szerintetek csak segít.. Akkor teszek egy próbát.
2015. márc. 15. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze h segítene a pszichologus:) szerintem ehy probat megerne! Baratoknak sem jo ,ha ez a tema sokszor ....sok sikert:)
2015. márc. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem értelek.

Azért nem tudsz megbízni a fiúkban mert volt egy rossz kapcsolatod. Ezt te is beláttad.

Akkor közeledj óvatosabban a fiúk felé, ne bíz bennük rögtön az elején.

Te is tudod, hogy más fiúval másképp lenne, és ehez kéne neked egy pszichológus, hogy bizonygassa?

2015. márc. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!