Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vékony srácok baj ha a csaj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony srácok baj ha a csaj ducibb?

Figyelt kérdés
Szoval van egy srâc aki nagyon tetszik de ő totàlisan pàlcika én meg hàt na..... kicsit vastagabb comb meg egy kis kipàrnàzottsàg pàr helyen xD asszem bejövök neki de totàlisan félek attol h azért nem lép mert dagadt vagyok és ronda x"-)
2016. okt. 10. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán bejöhetsz neki:D
2016. okt. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bármi lehetséges :D sok fiúnak a teltebb lányok tetszenek :) bár ezt sose értettem..
2016. okt. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én elég vékony, de azért sportos fiú vagyok, és nekem kifejezetten a teltebb, duci lányok tetszenek, szóval van ilyen... Lehet hogy ő is igy van vele :)
2016. okt. 11. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%

A haverok előtt ciki vagy!


Ez az "asszem bejövök neki" ez csúcs. Ti csajok ha már csak alapból kedvesek vagyunk, már arra beindultok. A flört sem arról szól többnyire hogy akarunk is valamit!

2016. okt. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
A 4-es jól mondja
2016. okt. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is egy vékonyabb srác tetszett, úgy, hogy én is teltebb vagyok a kelleténél.

Igazából én sosem akartam kezdeményezni, nem akartam, hogy tudja, hogy tetszik nekem.

Nem is lett semmi, bár ez kicsit sem meglepő! :'D

Viszont összejött barátnőmmel, aki szintén teltebb és még magasabb is a fiúnál!

Úgyhogy csak nyugi! :D

Ha bejössz neki nem érdekli a súlyod, hiszen úgy tetszettél meg neki, ahogy vagy! :))

2016. okt. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#4, #5 gonoszak vagytoook :( :-) nem abbol gondolom h bejövök neki mert csak kedves volt hanem abbol is pl hogy àllandóan figyeljük egymàst, amikor baràtnőm kérdezett tőle rólam ő totàlisan zavarba jött és vàlaszt is alig mondott ( baràtnőm szerint ), amikor a közelében vagyok mintha még az àtlagànàl is hangosabban viselkedné és pl àllandóan hangoztatja h ő nem b@ zi xD
2016. okt. 11. 17:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez csak egy hülyegyerek. Néz... nyilván nem csak téged. Pár hónap múlva már le sem fog szarni. De tudod mit? Téged sem fog érdekelni a kis nyomi!
2016. okt. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En is vekony vagyok,viszont a teltebb lanyok jonnek be :)
2016. okt. 14. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Simán lehet esélyed! :D Mennyire vagy duci?
2016. okt. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!