Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezekkel mire utalhatott? Most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekkel mire utalhatott? Most akkor nincs esélyem nála vagy van? Miért lehettem ennyire félős?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam egy sulis kampányon, haverok bevittek. Ott megláttam egy lányt, akivel nehezen, de elkezdtem beszélgetni. Beszélgettünk kicsit a kampányukról és pár programjukról. Utána próbáltam érdeklődni felőle is különböző dolgokról, aztán a kampány végén elkértem tőle a Facebook-os elérhetőségét, de nem akarta megadni. A suliban számomra ismeretlen csajokkal tökre jól el tudtam beszélgetni, vele meg nagyon gyáva voltam. Viszont haverom mondta, hogy amikor néztük az egyik kampányoló osztály filmjét eközben nagyon bámult a lány. Kicsit észre is vettem ezt. De ez még az elérhetőséges dolog előtt volt jóval. Tudja a lány, hogy nem oda járok, szóval szerintem belegondolhatott, hogy nem fogunk találkozni többet.

Lányok, ti szoktatok visszagondolni a nálatok próbálkozó srácokra? Lehetséges, hogy a kampány nagyon kimerítette és emiatt nem mondott semmi elérhetőséget sem? Amikor lifteztünk, akkor kicsit nézegette magát, akkor kérdeztem arról, hogy fáradt-e. (Nem volt még részem kampányos dolgokban, szóval ezt nem tudom egyáltalán.)

Srácok, volt veletek olyan, hogy valamiért elbátortalanodtatok? 19/f



2016. okt. 15. 08:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Mondjuk én inkább társkeresőn szoktam ismerkedni, meg munkahelyen, ha van olyan lány, utcán nem nagyon, mert elég kevés az esély rá, egyébként lehet, hogy azért nem adta meg, mert nagyon kifáradt, és fel se tudta fogni, hogy többet nem találkoztok. Egyébként amikor megkérdezted, hogy fáradt-e, akkor mit válaszolt?
2016. okt. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, hogy elfáradt-e, mert akkor nézegette magát és azt mondta, hogy igen, nagyon fáradt, elég korán is kellett kelnie és sokat foglalkoztak a kampány előkészületeivel.
2016. okt. 15. 10:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet esélyed nála.
2016. okt. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miből gondolod ezt?
2016. okt. 15. 19:58
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Lányok, ti szoktatok visszagondolni a nálatok próbálkozó srácokra?"


Nem vagyok lány, de hadd válaszoljak. A lányok nagyon különböznek a fiúktól. Mind gondolkodásban, mind lelkivilágban. Az ábrándozásban azonban nem különböznek. Este, mielőtt elalszanak, ugyanúgy eszükbe jutnak az aznap történtek, ugyanúgy eszi őket a fene, hogy miért voltak ennyire félősek, mikor pedig olyan kedves volt az a fiú.

Szóval nyugi. Csak hagyd pár napig ábrándozni, aztán nyomozd ki az elérhetőségét. Ha meglesz, akkor se kapkodj. Csak szépen lassan, lépésről lépésre. Mindig hagyd meg az aznapra való ábrándozás lehetőségét, mert ez mélyíti igazán a szerelmet.

2016. okt. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk nem akarna ismerkedni? Vagy csak fél egy kapcsolattól? Akkor mennyit kellene várni ez esetben?
2016. okt. 16. 18:10
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem várni kell, hanem eloszlatni a félelmét. Bebizonyítani, hogy benned megbízhat, hogy melletted biztonságban van.
2016. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Vagyis az ilyen legbelső titkokról kellene majd vele beszélnem? De ismeretlenként hogyan? Főleg úgy, hogy egy könnyen nem tudnánk találkozni.

Bocsánat, hogy ennyire értetlenkedő vagyok, de még nem volt barátnőm.

2016. okt. 16. 20:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, kérdező. A legbelső titkok azért legbelső titkok, mert azok csak nekünk nyílnak meg. Senki másnak.

A lánynak a viselkedéseddel kell sugallni, hogy benned megbízhat.

2016. okt. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!