Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mackósabb, nagyobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mackósabb, nagyobb darab srác vagyok. Miért taszít titeket ez annyira?

Figyelt kérdés

lefogyni nem tudok és nem fogok annyit hogy ez a kinézet változzon sokat.

Sok lány agyban érettebb fiukat keres és emiatt náluk 5 évvel vagy még annál is többel idősebbekkel járnak. Én agyban érettebb vagyok és voltam mégse érdekelt egy lányt se. Miért van ez? Kort nemet iratok, győri, Budapesti, érdi és környéki lányok írhatnak , azt szivesen veszem



2016. okt. 17. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem őket taszítja. Te képzeled olyannak a lányokat, hogy taszítják az ilyen srácokat. Ergo ez csak a te fejedben létezik.


Ha emberek megtanulnának gondolkodni a másik fejével, és nem cask a saját fejükkel látnák a világot, rájönnének, hogy csomó negatív dolog nem is úgy működik mint ahogy azt ők látják.

2016. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A vége mindíg az ha ismerked hogy max barátok lehetünk... ha nem taszító a külsőm akkor mi?
2016. okt. 17. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:
hát erre barátom neked kell rájönnöd. mi az a pont amikor húzza a száját a lány? Mikor van az, hogy nem érzed már, hogy sínen vagy? Sok mackós fiút láttam összejönni lánnyal, nővérem is egy ilyen sráchoz ment férjhez, és nagyon boldogok, szóval a megoldás nem a külsődben rejlik. Máshol kell kutakodnod ez minden. Legyél nyitott, empatikus, kedves, de legyél tekintélyt parancsoló, magabiztos.
2016. okt. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
engem nem taszit:)
2016. okt. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nemet kort légyszi irjatok
2016. okt. 17. 22:33
 6/6 anonim válasza:

Én is elég mackós vagyok, szerencsére már fokozatosan haladok lefelé 105 kg-ról. Volt barátnőm, aki teljesen odavolt értem úgy ahogy voltam, mindigis hasonló testalkatú pasijai voltak. Volt viszont olyan is akinek első benyomásra szerintem kb a még belefér kategóriába tartoztam, aztán pár hónap után már mégse tetszettem neki annyira.

Összességében tényleg vannak olyan lányok, akiket nem zavar (annyira), de jóval kevesebben vannak. Vagy ált. rajtuk is van felesleg, ezért "hozzájuk valót" keresnek alapon elfogadják a dolgot.

25F

2016. okt. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!