Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony, nem kigyúrt, nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony, nem kigyúrt, nem mackós alkatú férfiak! Nektek lehet vonzó egy picit husisabb nagyobb darab picit izmosabb lány?

Figyelt kérdés
2016. jún. 24. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de kép alapján könnyebb megmondani.
2016. jún. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, ha nagy a melle
2016. jún. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csakis ilyenek jönnek be :D
2016. jún. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is bejönne! Ha gondolod írj és beszéljünk-ismerkedjünk.
2016. jún. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a leírás szépen körülírva inkább egy dagi csajt jelöl,úgyhogy sajnos nem.Ha egy off szezonos kondis csajt jelölne,akkor a válasz az egyértelmű igen lenne.
2016. jún. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hetente-kéthetente valaki kiírja egy ilyesmi kérdést valaki. Vagy nem válaszol privátra a kérdező, vagy valami perverz ír vissza, aki mindig más kamuképet küld magáról.
2016. jún. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mi köze van ahhoz, hogy vékony vagyok. Szerintem, ha meghíznék attól még az ízlésem megmaradna. A kérdésedre a válaszom pedig nem. De hát most kinek mi jön be...

Láttam már vékony-kövér párt

2016. jún. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hironnad ***** válasza:
Persze! Ha megtetszik, kit érdekel hány kiló!
2016. jún. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!