Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyenkor hagyjam és keressek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor hagyjam és keressek mást vagy küzdjek tovább?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik, meg is mondtam neki, de azt mondta hogy nem szeretne járni velem. Megmondta hogy minden ideál megvan bennem amit szeretne de a magasságom miatt nem akar velem járni. Hozzátette, hogy egy kis izomzat se lenne rossz rám, amit persze már elkezdtem építeni kb. 1 hónapja. Az egészbe csak az zavar, hogy ő mondta hogy visszautasították a méretei miatt 3x is. Én meg is mondtam neki azt, hogy engem teljesen hidegen hagynak a méreti és elfogadom úgy ahogy van. Szerintem elmondhatom magamról, hogy én megbecsülöm a lányokat (nem csak önfényezés) mégis a magasságom miatt nem kellek neki...

16 éves fiú vagyok, ő 15 éves lány. Én 165-168 centi magas lehetek ő kb. 170 cm magas.



2016. okt. 19. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat figyelj ez nyilvanvalo, h nem kellesz neki. Nem fogtad meg belsoleg, kulonben pont lesz*rna, h milyen magas vagy. Ez van😗
2016. okt. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már-már közhelyes kérdés, de ettől függetlenül nagyon igaz: és ha küzdesz, annak mi értelme van? Ha olyanná válsz, amilyenre formálni akar, és kepesztesz érte, és ezek után összejöttök, abban mi a jó? Mi a jó abban, ha valaki azért szeret, mert eltűrted, hogy húzza az agyadat, és nem önmagadért?

Persze a te dolgod, de én inkább keresnék egy olyan lányt, aki olyannak szeret, amilyen vagyok, és önmagamért szeret, nem a "küzdésemért".

2016. okt. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Soha ne add fel, próbálkozz, én is épp ezen vagyok, csak nálam a lány félénksége a baj. Viszont ha tényleg nem megy érdemesebb elengedni, és mást keresni, már ha képes vagy rá. Sok sikert kívánok!
2017. febr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!