Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan lányok, akik még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lányok, akik még nem voltak kapcsolatban (vagy semennyire sem volt komoly), ti összejönnétek alegjobb fiúbarátotokkal (ha van ilyenetek)?

Figyelt kérdés

2016. okt. 23. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ szeretem e.
2016. okt. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ez külön személyre szabott kérdés... Ha te beletartozol a limitbe, és van legjobb fiubarátod, akkor összejönnél vele?
2016. okt. 23. 22:59
 3/10 anonim válasza:
89%
Hogyha ő is ezt szeretné, és nincs senkije akkor én simán összejönnék vele :)
2016. okt. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem, mivel ha össze akartam volna jönni vele, akkor megtettem volna. Nem véletlenül csak a barátom.
2016. okt. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
En nem hinnem, hiszen csak baratok vagyunk..de idovel lehet maskepp ereznenk egymas irant. Igy kitudja lehet :)
2016. okt. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem jönnék össze vele.
2016. okt. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem, mert van barátnője, aki ráadásul az egyik legjobb barátnőm. De ha nem lenne kapcsolatban, akkor se, mert kb. öcsémként tekintek rá.
2016. okt. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben vagyok : a nyáron szerelmet vallott a legjobb fiú barátom, de elutasítottam. Lehet hogy gerinctelenség vagy ilyesmi, de arra gondoltam, hogy év végén megkérdezem tőle hogy szeret-e még. Ha igen, összejönnek vele. Szerintem.
2016. okt. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hátt..nem igazán, meert ha vége lesz a dolognak, akkor a barátságnak is lőttek :(
2016. okt. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, mennyire komolyak az érzelmeim. Egy nem túl sokra ítélt kapcsolatért nyílván nem tenném tönkre a kapcsolatomat a legjobb barátommal. Az én legjobb fiúbarátomnak például havonta más csaj tetszik, és ismerem és tudom, hogy érett srác, okos, meg minden, de emiatt nem tudnék vele összejönni. Ha úgy gondolnám, hogy tényleg komoly, annyira, hogy akár évekig is együtt legyek vele, akkor bevállalnám, mert ha szétmennénk, csak volt olyan jó kapcsolatunk előzetes barátokként, hogy utána is baráok tudjunk maradni, nyilván, ha nem volt nagyon csúnya a szakítás. 13/L
2016. okt. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!