Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » [Honnan tudhatom, hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gergely006 kérdése:

[Honnan tudhatom, hogy egy lánynak tetszem? ] Sok Lányba tudok bele esni, de nem egy lányt keresek, hanem: "a lányt" (Tudom, hogy korai még nekem ebben a korban "a lányt" keresni, de nem lehetetlen. )

Figyelt kérdés

Honnan tudom ha egy lánynak tetszem?

Vagyis mi utal arra, hogy érdeklem?

Sok gyönyörű lánnyal találkoztam, de nagyjából egyikre se csaptam még le, hivatkozva arra, hogy "a lányt" keresem. Szerintük(Már akiből ki lehetett csikarni) "helyes" srác vagyok, és "jóképű"(csak mondom 16/F). De ennek tudatában se merek odamenni egy lányhoz sem, mert nem tudom hogy mit mondjak neki, és hogy honnan tudjam, hogy tetszem neki...


Szóval a kérdés alapozott: Honnan tudhatom, hogy egy lánynak tetszem?



2016. okt. 27. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:

mosolyog rád, a szemedbe néz, vagy nem, attól függ milyen lány. Kedvesen beszél, elpirul, zavarban van.

Radír Facebookon.


(Kérhetek képet?)

2016. okt. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mosolyog rád, elpirul ha meglát, zavarban van előtted,
2016. okt. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Küldj képet :D 16/L
2016. okt. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha köszön neked, mosolyog rád, keresi a tekinteted, mosolyog rád, rádír...ha beszélsz vele akkor figyelmesen meghallgat,és ha egy kicsit félénk a közeledben... én ezt szoktam csinálni XD
2016. okt. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2016. okt. 29. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!