Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan nők akiknek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akiknek a testesebb férfiak jönnek be?

Figyelt kérdés
Picit testesebb vagyok,de nem mondom azt,hogy egy dagadt malac(sőt attól eléggé messze állok).A korombeli lányok barátkoznak velem,de nem igazán vesznek komolyan,viszont a negyven évesek egyfolytában a hasamat akarják simogatni.A kérdésem az lenne,hogy lenne-e olyan lány tizenöt és húsz év között akinek bejön egy magas erős testalkatú fiú,lelki problémákkal(először azt hittem ezért nincs barátnőm).A válaszokat köszönöm.

2016. okt. 30. 01:52
 1/7 anonim válasza:

Ízlések és pofoonok haver :)

Abban az esetben, ha elég lehengerlő a személyiséged és megtalálod az aranyközéputat a nagyképűség-MAGABIZTOSSÁG-bizonytalanság között, akkor már ki kell szemelni valakit és egyértelműen közeledni és onnantól kialakul.

Természetesen közrejátszik, hogy az illető szellemileg mennyire érett és, hogy milyen kapcsolatot akartok, de ez a jövő zenéje. Legyél érdekes vagy legalább vicces és magabiztos.

Egyébként vannak csajok akik kifejezetten a macis testalkatú pasikat szeretik.

2016. okt. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Haver? :D ez de Bonkó :D

Vannak olyan pasik igen, általában azt mondják: Szeretik ha egy nőn van mit fogni..

Én sem vagyok egy vékony de szeretem magam.

A magabiztosság nagyon sokat számít és a szenméyliség.

Ha lehengerled a pasit... És irányítasz Azzal a pasinak vége :)

22L

2016. okt. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérdezhetek egy életkort? Nekem furcsa, hogy 15 évesektől negyvenes nőkkel is voltál már...


Egyébként igen. Nyilván nem csak a vékonyak a nyerők. De a 15-20 éves lányok közül nagyon keveset lehetne nőnek nevezni....

2016. okt. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, amíg nem valami szélsőséges, szóval alkatnál annyi a lényeg, hogy ne legyen se annyira sovány, hogy sajnáljam, se annyira husis, hogy sajnáljam, meg nekem a túl kigyúrt se tetszik, nem természetes a hatása. Tehát adott esetben nekem egy pocakos, vagy akár egy alkatilag eleve vékonyabb típusú pasi jobban tud tetszeni, mint egy fullizmos totál kigyúrt.
2016. okt. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*Hát ha meg már tényleg férfi, de nem férfiasodott be az alkata, szóval attól is még lehet valaki külsőre 10/10-es pasi számomra, szóval aki genetikailag olyan, nem tehet róla. Vmeik előző vagyok
2016. okt. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Embertől függ, de nyilvánvalóan van olyan, akinek ez a testalkat tetszik. Sokkal "testesebb" emberek is találnak maguknak párt.

Nekem utoljára 13 évesen volt a kockahas a mániám, utána pedig a se nem vékony se nem elhízott kategória volt a szimpatikus. Most pedig 19 vagyok, megtaláltam életem szerelmét, aki "testesebb", mint amilyen ideált elképzeltem magamnak, de egyáltalán nem zavar, így szerettem belé. Ezért mondom mindig hogy az ideál butaság. Felállíthatsz egy fiktív képet, de az ellenkezőjébe is beleszerethetsz.

2016. okt. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem bejön :)
2016. nov. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!