Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol vannak azok az állítólagos...

Hol vannak azok az állítólagosan létező férfiak, akiknek a testesebb lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

Elegem van már, hogy +15 kg mindenkinek a világvége, és még a normálisabb pasik is azonnal lelépnek, ha kiderül.

Nem, nem fogok fogyókúrázni, olyan pasit keresek, aki elfogad így!


2014. jún. 23. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha kiderül ?:D Mert mikor meglátnak akkor nem derül ki, vagy hogy tud ez "kiderülni" ?:D Pár randi után ráállitanak a mérlegre?
2014. jún. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyu aranyom. 1. Óriési jelentősége van, hogy a +15 kg hogy van elosztva rajtad. Ha tetszik akkor nekem pl pont megfelelő vagy, mert szeretem a husi lányokat.


Ami viszont probléma, hogy így kijelented:

"Nem, nem fogok fogyókúrázni, olyan pasit keresek, aki elfogad így!"

Ez nem zárja ki, hogy nem szedsz fel további 15 vagy több kilót. És a kijelentés erőszakossága arra utal, hogy mindegy később mennyit hízol, leadni azt se fogod.


Egyébként hány centi magas vagy és hány kiló?


27/F

2014. jún. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Felőlem ne fogyózz csak akkor ne hisztizz hogy nincs udvarló. A kijelentés pedig tényleg erőszakos.


Nem a pluszkilók számítanak bar 15 elég sok.

Az szamít hogy MIÉRT van rajtad? Én olyannal nem jönnék össte aki nem mozog és eszik összevissza.

2014. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy oszlik el-tényleg.

Azt mondanám, belső kérdése. Én is érzékeny vagyok a súlyomra, pedig nagyon sokan mondták, hogy egy dekát sem kell fogynom. Sőt, már azt is megkaptam, hogy az se zavarná a párkapcsolatra jelentkező illetőt, ha híznék, de belsőre nem változnék.

Hidd el, senki sem fog mérlegre állítani, ha pozitív vagy, elfogadod magad, és megnyerő vagy. Csak persze ne felszínes emberek közt keresgélj.

2014. jún. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem hisztizek, de ez a téma számomra érzékeny terület, és azért vagyok ilyen erőszakos(vagy inkább határozott), mert ebből nem engedek.
2014. jún. 23. 11:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem válaszoltál, hogy hány kg vagy hány cm mellé.
2014. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
75 kg 170 cm mellé.
2014. jún. 23. 12:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Az még nem gáz, de ha erre ráhízol az már para. Mondjuk én 76 kiló vagyok és 187 cm :D
2014. jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az nem is vészes! Nálad sokkal ducibbak élnek párkapcsolatban. Van egy barátnőm, ő 172cm/80kg, már két éve él boldogan a barátjával.
2014. jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ebből 5 kiló a melled, akkor jó.
2014. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!