Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudnátok ajánlani olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok ajánlani olyan társkereső oldalakat, ahol esélyesek a nem túl előnyős kinézetű fiúk is?

Figyelt kérdés
Rengeteg ingyenes és Prémium kategóriás társkeresőn fent vagyok, de a lányok vissza sem írnak, csak olyanok, akik kapcsolatban vannak... :/ Egyszer fizettem elő Prémium kategóriás társkeresőre, de be is fürödtem, mert ott vissza sem írtak a külsőm miatt. Szinte mondhatni, hogy egy lánynak sem tetszem.... Esetleg tudnátok ajánlani olyan társkereső oldalakat, ahol aktívak a Komáromi-Esztergom megyei tagok és, ahol esélyesek is a magamfajta fiúk? 20/F

2016. okt. 30. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Ilyen nem létezik xD
2016. okt. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel természetesen mindenkinek szép külsejű pár kell,hiaba hoznak létre egy direkt "ilyen" társkeresőt,az elvarasok ugyan azok..nem fognak lentebb adni az igenyeikbol.
2016. okt. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem társkereső oldal kérdése, hanem a felhasználóké. Hiába sorolunk fel több társkeresős oldalt, ha olyan lányokba botlasz, akiknek a külső is fontos, akkor mindegy az egész. Nem használok ilyen oldalakat, de szerintem egyiknél sincs olyan beállítás, hogy csak azok regisztrálhatnak, akiknek a külső nem lényeges. Szóval próbálkozz inkább életben. Ismerkedj, bálozz, bulizz és csak összefutsz egy értelmes lánnyal! ;) :)
2016. okt. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Rondarandi
2016. okt. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azt a rondarandit már én is hallottam, amit az utolsó is írt.

OFF: Egyébkent nem hiszem, hogy olyan csúnya lennél.. interneten rengeteg önbizalom tréning van fenn, olvasgass azok között inkább.:D De komolyan, nincs olyan ember aki senkinek se tetszene, mindenkinek más az ízlése. Úgyhogy inkább hagyd a rondarandit, meg nem tudom mik vannak még.. menj oda olyan lány(ok)hoz akikről úgy ítéled meg, hogy "ugyanolyan hibájuk" van mint neked (pl. ha te kancsal vagy, akkor egy kancsal lányhoz menj oda, ha úgy érzed így több esélyed van).

Jó parkeresést!

2016. okt. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2016. okt. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ez nem az oldalakon, hanem a felhasználókon múlik. mindenkinek más jön be és mindenkinek más ttszik. a szépség/rondaság is nagyon szubjektív. vannak általánosabban elfogadott szépségideálok (ez is változik az idők során), de ami ebbe nem fér bele, az attól még ugyanúgy lehet szép és ugyanúgy tetszhet valakinek.

nekem pl. egy csomó olyan tulajdonság tetszeni szokott nőkőn, amik miatt ők általában inkább rosszul érzik magukat, nem különlegesnek (kis mell, nagy orr, szeplők, elálló fülek, stb).


egy kapcsolatban pedig egyáltalán nem a külső a legfontosabb szempont, bár az sajnos tény, hogy az érzelmek kialakulását és a kapcsolatfelvételt különösen komolyan befolyásolja, hogy a felek hogyan néznek ki és mennyire vonzóak egymás számára. élőben ismerkedve talán inkább képes a stílus és a személyiség kompenzálni a külső megjelenést, mert ha szimpatikus viselkedéssel, jó humorral, lehengerlő stílussal és jó témákkal le tudod venni a nőt a lábáról, akkor ez hamar felülírhatja benne az első látásra kialakuló ellenszenvet. netes ismerkedésnél viszont a képek hajlamosak túlságosan is dominálni és egy általános bemutatkozással ezt nehéz lehet ellensúlyozni (főleg, ha a kép után már el sem olvassák a bemutatkozást).

sajnos ez ellen a jelenség ellen nem nagyon tudsz tenni. próbáld a lehető legjobb képeket készíttetni magadról (lehetőleg minél hozzáértőbb fotóssal, hátha neki jobb a szeme ehhez, mint neked, vagy a barátaidnak), ami a legelőnyösebben mutat be, de mégsem hazudik (ez sem könnyű sajnos), próbálj minél megnyerőbb lenni a bemutatkozásodban, leveleidben és ne add fel a kudarcok miatt, próbálkozz tovább, amíg sikerrel nem jársz.


a legtöbb társkeresőn a lányoknaj nagyon sok srác ír, hatalmas dömpingből válogatnak (és nagyon sok az idióta is), úgyhogy nehéz a tömegből kitűnni, pláne megnyerőnek lenni a sok negatív tapasztalat után. szeirntem a legcélravezetőbb, ha normális maradsz, önmagad adod és lehetőleg megmutatod, hogy érdekes, izgalmas életet élsz, amiben ők is részt akarnak venni.


és próbálkozz élőben is ismerkedni, ne csak a neten. menj el nyelviskolába, ahol nyelvet is tanulhatsz, menj el tánciskolába, ahol megtanulsz táncolni, javul a mozgásod, tartásod, elmehetsz különféle előadói tréningekre, ahol javul a beszédtechnikád, szereplési készséged, mindezek mellett meg társaságot szerezhetsz és új embereket is megismerhetsz meg. járj el a barátokkal is minél több helyre, mert sosem tudhatod, hogy hol futsz majd össze pont azzal a lánnyal, akit nem csak a külsőd érdekel...

2016. okt. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem lesz barátnőm.. :c
2016. dec. 12. 18:30
 9/10 anonim válasza:

Annyira nem lehetsz ronda :)

Ha Peddig igen manapság egy csomó alternatív megoldás létezik, ne keseredj el és ha megfogadsz egy tanácsot hagyd a randioldalakat, inkább élőbe ismerkedj

2016. dec. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A külső szubjektív töki. Ezt ne felejtsd el. ;))
2016. dec. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!