Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok. Mi értelme a badoonak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Mi értelme a badoonak, ha vissza sem írtok?!

Figyelt kérdés

Nem, nem vagyok antiszociális.

Nem, nem vagyok csúnya sem, legalábbis egész jó lányok álltak velem eddig is szóba.

Nem, tahó sem vagyok.

Azonban...

Ha ráírok egy lányra badoon, 90%-ban nem ír vissza.

Ez miért van? Miért regisztráltok, lányok? Sok barátom panaszkodott hasonlókról, szóval nem vagyok egyedül, úgy hiszem! :)

21/F (Szeged)



2016. okt. 6. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%

Ezek alapján én sem írnék vissza.


Egyébként a kérdésedre válaszolva: Semmi.

2016. okt. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem értem mi volt ellenszenves számodra a kérdésem alatt.

Csak a tényeket írom, és nem, nem vagyok öntelt, sőt... :)

2016. okt. 6. 17:36
 3/11 anonim válasza:
45%

A választ te is ki találhatód, valoszinűleg nem vagy nekik szimpi. És ugye egyszerűbb nem válaszolni és törölni mint leveleken keresztül türni a probálkozásokat. Sajnos tapasztalat, ha válaszolok hogy bocs de nem, nem lehet leállítani a döntő többséget.

L/20

2016. okt. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ez tiszta. Valahogy nem tudom, más a lányok megítélése, ha személyesen találkozok velük..

Valahogy mindig el tudom érni, hogy kellemesen csalódjanak, illetve sokkal hamarabb magamra vonom a figyelmüket személyesen.

De hát ez van és kész.

Igazából semmi értelme az online társkeresőnek, már rájöttem.

Sebaj.

2016. okt. 6. 22:01
 5/11 anonim válasza:
90%

Vedd figyelembe, hogy sok lány nem akar komoly kapcsolatot, egyszerűen jól esik nekik, hogy népszerűek. Gondolj csak bele, ott van a Facebook, egy szép lány kitesz egy képet, kap több száz lájkot... Ugyanez van a badoon is.

Ha megnézed a profilokat és látod a népszerűséget (több ezren szavaznak az illetőre), gondolj bele napi szinten mennyi üzenetet kaphat.

Régebben, amikor fent voltam beszélgettem egy pár lánnyal, az is probléma, hogy ezen az oldalon rengeteg szexmániás lehet, a könnyű kapcsolat reményében. Amikor valaki egy beszélgetést úgy kezd, hogy a nemi szervéről küld képet, nincs miről beszélni.

2016. okt. 9. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ez valóban így igaz.

Ezt még azzal kiegészíteném, hogy elég csak, hogy a Discoba bemenj.

Egy szép lányhoz egy éjszaka alatt oda megy 100 részeg pasi, s mire te 101. alkalomra odamész valakihez, addigra a lányoknak nem marad se türelmük, se kedvük.

Ehhez társul még az a hatalmas önteltség, amely a városi "libákat" jellemzi.

Pluszban még azt is megemlíteném, hogy egyszerűen érzelmileg hihetetlenül szegény világban élünk, mindenkit csak a külső javak érdekelnek.

Azon barátaim/cimboráim, akiknek van pénze, száz éves BMW-vel járnak, még ha kevésbé is okosak-értelmesek, sokkal hamarabb csajoznak be, mint a jól szituált, intelligens, egyébként a lányok nyelvén kifejezetten értő, kevésbé pénzes barátaim.

Gusztustalan egy világban élünk, lányok, mire ez a nagy arc, kérdem én, arra, hogy több száz ostoba, 8 osztályt el nem végző pasi körülrajong? Ugyan már...

2016. okt. 9. 11:39
 7/11 anonim válasza:
100%

Nagy hülyeség az összes társkereső oldal. Nem mondom, hogy nem lehet ott társat találni, de nagyon ritka. Mindenért fizetgess, aztán a szerencse meg seholsem.


Az a nő, aki egy kicsit is valahogy kinéz, az teljesen oda- meg vissza van magától.


Annak a srácnak, akinek nem modell testalkata van, annak szinte semmi esélye sincs a társkereső oldalakon nőt találni magának.


Azt már nem is mondom, hogy donna-tonna "madonna" is átlagos és sportosss testalkatú hapsit keres magának. Persze majd, ha piros hó esik. Széthízott p.csák, és olyan dumával jönnek, hogy őnekik mindig sportossss hapsijai voltak. Ja, persze. no comment.


Többet ér, ha el tudsz menni olyan társaságokba, ahol Veled azonos szellemi színvonalú, kinézetű, anyagi helyzetű, stb nőkkel tudsz szemtől-szemben beszélgetni. Látjátok egymást, halljátok egymás hangját, érzékeled a másik rezgéseit.


Lehetséges, hogy a társkeresőn meglátsz egy csajszit, tök jól néz ki, kb. meg is felel az elvárásaidnak, aztán a személyes találkozás alkalmával meg kiderül, hogy egy nagy tapló az egész csaj. Ugyanez érvényes természetesen fordított felállásban is. (Ha a nő keres férfit magának.)


Lehetséges olyan szituáció is, amikor a csajszi tök bénának, esetlennek néz ki a fényképen, de élőben látva annyi és olyan értéket tudsz benne felfedezni, amit fényképen és társkeresőn keresztül sohasem tapasztalnál meg.


Régen a parasztok együtt dolgoztak, ettek, ittak hülyéskedtek, és az ilyen közös együttlétek alkalmával bőven volt lehetőségük az embereknek (fiataloknak) kiismerni egymást.


pl.: (Jóska tudta, hogy Böskének nagy pofája van, de amellett rendes, szorgos hölgyemény, mert a házi munkát rendesen elvégzi.)


Másik példa: a volt általános iskolai osztálytársaim közül 2 pár kialakult. Valószínűleg azért volt ez így lehetséges, mert ISMERTék egymást.


Az ismeretségen és a nem ismertségen nagyon sok múlik a életben. Ugyanis az emberek BIZALMATLAN-ok egymással. Félnek a másiktól, nem akarják, hogy sérelem érje őket, ezért a társkereső oldalakon lévő személyek nagy többsége csak fenn van, de nem mer lépni, fél a pofára eséstől.


Főleg a nők között van elég sok "tutyi-mutyi-nem tudom, hogy mit akarok, na mindegyis, mert én vagyok a nő, az első lépés úgyis a hapsié, énnekem maximum, ha nem tetszik a hapsi, akkor elutasítom, vagy letiltom őt" típusú nő.


(szándékosan írtam a macskakörömben lévő szöveget úgy)

2016. nov. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Előző vagyok még mindig. Ja, a másik idióta dolog, hogy a 160cm-es nő 2m-es hapsit keres magának. "mert olyan jó odabújni az izmos testéhez" - mondja a sok fellazult agyú nő.


De majd minnnnyá a se.dugasz nőket 2m-es meg 2,2m-es hapsik fogják körülrajongani. Ráadásul ezek a nők még nem is szépek. Teljesen átlagosak vagy mondhatni csúnyák.

2016. nov. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
5-ös válaszoló vagyok: ebből ne csinálj lelkiismereti kérdést :-) 169 centi magas vagyok, férfi, az eddig barátnőim mindig velem egyforma magasak voltak, de volt már magasabb is. Soha nem volt belőle problémán. Ugyanakkor 160 centis lány már tette szóvá, hogy azért nem járna velem, mert nem tud mellém magassarkú cipőt venni. Aki ilyen kijelentéseket tesz, az mennyire vehető komolyan?
2016. nov. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es, esküszöm, hogy a szívemből szóltál!

Egyszerűen hihetetlen, ami itt megy.

Átlagos csajok játsszák az agyukat, hogy nekik pénzes pasi kell, izmos, sötöbö sötöbö.

Ragozhatnám, de most nincs időm, egyébként rengetegszer fakadtam már ki ezen a témán.

Ocsmány világ ez a mai, tetszik vagy nem, egyrészt tönkreteszi a kapcsolatokat az internet világa, másrészt pedig a középkategóriás ostoba tyúkokat felsztárolja a sok ostoba emberrel.

2016. nov. 7. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!