Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert lehet, hogy engem csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert lehet, hogy engem csak 1x, míg egy másik lany csapattarsamat többször is megdicsérte a srác?

Figyelt kérdés

Amikor dobtunk es o volt a "segítő" ( ha valakinek valami nem ment segített) akkor csapattarsamnak többször is mondta, hogy szép volt/ügyes vagy/bravó/ jo volt/ nem baj ( ha épp nem ment be)


Nekem csak 1x mondta ( igaz, nekem az is rettentően felemelő érzés volt :)) )

Csak fura, hogy másik lánynak többször mondta, de nekem csak 1x ( pedig a lany nem ügyesebb nálam :D )

Es vissza gondolva, mintha nem csak úgy simán mondta volna, hogy bravó, hanem mintha tényleg szívből jött volna es olyan kis aranyosan :)

Es talán egy minimális mosoly kíséretében, de ezekben mar nem vagyok biztos.


Szerintetek?



2015. nov. 7. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
vagy tetszik neki, vagy tudja h te ügyesebb vagy, h nálad természetes ha ügyes vagy
2015. nov. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A lánnyal kb ugyanolyan 'szinten' vagyunk :)

Szóval emiatt szerintem nem :)


Es köszi a választ :)

2015. nov. 7. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez óvodás szint.
2015. nov. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2. Válaszoló:

Ha nem tudsz válaszolni, akkor legyél olyan kedves es ne válaszolj :)

Koszo

2015. nov. 7. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem tetszik a válaszom, még igaz. Ez a kérdés kb. óvodás kislány szintjén vagy, hogy Csabika ma 5x dícsérte meg a kis Juliskát...

Na meg az is, hogy valakinek ennyire telik udvarlásból (már ha ez az....).

De ha már arra vagy kíváncsi, hogy melyikőtök lehet neki szimpatikusabb, akkor valószínű, hogy ő.

2015. nov. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
En csak feltettem egy kérdést, ha szerinted nincs értelme, akkor nem kell válaszolni :)
2015. nov. 7. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!