Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon mire celozhat ezzel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mire celozhat ezzel?

Figyelt kérdés

14 eves fiu vagyok es az az egyik evfolyamtarsam tetszik, ezt o is tudja.

Mar 2 honapja az iskola utan mindig elmegyunk picit setalni es most a szunetbe amikor talalkoztunk azt mondta hogy szeret engem es megcsokolt. Most ez mit jelent? Felek ha azt mondom hogy en is azt fogja valaszolni hogy "Bocs, van barátom" :/



2016. nov. 5. 01:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Hülye vagy még ehhez fijam...

Menjél vissza játszani, majd 5 év múlva rátérünk a felvilágosításodra.

2016. nov. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha megcsokolt és azt mondta hogy szeret akkor szerintem nem azért mondta,tette mert nem szeret. Kivéve ha egy hüle pica. Ha egy hüle pica akkor kakild le magasrol! Amugy nyugottan mond el neki!
2016. nov. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
DE MIÉRT?
2016. nov. 5. 02:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta szeret meg megcsókolt nem hinném hogy lenne neki valakije.
2016. nov. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne legyél már hülye. mondd meg neki te is. am elég kamu szagú ez a kérdés
2016. nov. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!