Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az baj hogy lassan 19 eves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj hogy lassan 19 eves vagyok de nem latom ertelmet egy baratnonek?

Figyelt kérdés

Lehet hogy eddig olyan lanyokkal voltam akik nem tudtak semmi olyat adni amit hianyolnek ha nem lenne baratnom?

Vagy nem ereztem egyiktol se szeretet?

Igazabol szeretnek baratnot, de fogalmam sincs milyen lanyok jonnek be (belsore). En egy lelkis tipikus jofiu vagyok es mar kavartam flegma "menci" lannyal, emo rockerrel es mas tipusokkal, de egyik se erte el azt hogy fajjon a hianya.

Velem van a baj vagy azokkal a lanyokkal akikkel eddig kavartam?



2016. nov. 5. 21:09
 1/3 anonim válasza:
Nem baj az, ha még nem voltál szerelmes. Ezt nem tudod erőltetni. Csak legyél türelmes, és hidd el, ha tényleg nyitott vagy a dologra akkor majd ez is megtörténik :) Amúgy meg, tapasztalatszerzésnek is felfoghatod a fiatalkori párkapcsolataidat, és meglehet, hogy az a lány lesz életed szerelme, akire egyáltalán nem számítanál, úgyhogy próbálkozz és legyél türelmes, és minden okés lesz :)
2016. nov. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mindenki megmondja a nő csak a problémát jelenti :D ha kibirod dugas nelkul vagy elintezed mashogy akkor orulj csak hogy egy gonddal kevesebb :D
2016. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azert ha van olyan lany akivel megertem magam az jobb mint ha egyedul lennek :/
2016. nov. 5. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!