Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan lány akit ez nem zavar?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány akit ez nem zavar?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott hogy nem a ribikre gondolok hanem lànyokra!!!

Arrol van szó, hogy a szüleim gazdagok.

Nagy ház sok jó kocsi és a többi....

Akikkel eddig dolgom volt (lányok) azokak nem igazán tetszett, hogy mondjuk el akartunk menni valahova ès egy ferrarival mentem érte ès mondjuk volt rajtam egy rolex. Na igen a kocsi apàmnak van vagy 30 kocsija és 2 kívül mindet használhatom így nincs saját kocsim ès ezekkel járok mindíg másikkal és mindenki azt hiszi hogy felvágàsból de nem csak sajnálom hogy ott álnak és porosodnak. Na ès a lényeg hogy minden barátnőm szakít velem mert azt mondja hogy a pénz miatt nem illünk össze ès nem találok egy normális lányt se. Ezért kénrdezem hogy ezzel mindenki így van vagy csak én vagyok szerencsétlen?


2016. nov. 5. 22:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja ès 17/F
2016. nov. 5. 22:53
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Napi kamu, köszönjük szépen
2016. nov. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nem kötelező Ferrarival menned csajozni. Tudod, az anyagi és családi háttér olyasmi, ami nem rajtad múlik. Az, hogy te miből mennyit mutatsz meg, és mit emelsz ki magadon, az viszont egyedül a te döntésed.

Ha normális lányt akarsz, akkor viselkedj normális fiúként!

2016. nov. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hallod mert neked nincs ezzel gondod attol meg ez nem kamu inkàbb örüljèl!
2016. nov. 5. 22:56
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Az a legrosszabb amikor egy csodálatos autó bent szenved a garázsban és senki sem viszi ki a vadonba.
2016. nov. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3 as de az a problèma hogy nincs kocsim csak biciklim azzal mèg sem állíthatok oda egy làny elé hogy akkor menjünk vacsorázni.
2016. nov. 5. 22:57
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a kérdés tényleg igaz akkor ez a véleményem. Személyesen nem azt mondom, hogy zavarna inkább a tudat zavarna, hogy nekem nincs ilyen anyagi hátterem, tehát nem érezném azt hogy hozzád való lennék. És igen, ez rajtad is áll. Mert megteheted hogy nem full extra étterembe hívod el a lányt ferrarival meg rolex órával, csak simán egy kempingezésre. Hidd el sokkal kényelmesebb lenne a lánynak is a helyzet.
2016. nov. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Ha tetszik egy lány, akit zavarnak ezek a dolgaid(pl.:mindig másik kocsival járás) Akkor az ő kedvéért menjetek gyalog valahova/busszal, ne vedd fel a rolexet, és maximum említsd hogy ez van, de ne ez legyen a téma. Legalább az első pár randin. És akkor látja hogy normális emberi lény vagy. Később ha kedvel mutogathatod a kocsikat neki.....


Bár, tényleg kamu szagú kérdés, de ha nem lenne az akkor ezt válaszolnám.

2016. nov. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én nem örülnék, ha a párom ennyivel fentebb lenne nálam a "langlétrán" úgymond. Kitartottnak érezném magam. Szerintem olyan lányt keress, aki hasonló anyagi körülményekkel rendelkezik, mert nála ez nem lenne furcsa.

Sok sikert :D

2016. nov. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
engem is zavarna,nem szeretem a nagy ego-ju fiukat.volt ilyen barátom, de ki nem allhattam a felvagos stilusat:) furcsallom h nem talaltal olyan lányt aki orommel felvagna azzal h ilyen pasija van es megvetet maganak minden hulyeseget :D
2016. nov. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!