Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan lány akit ez nem zavar?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány akit ez nem zavar?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott hogy nem a ribikre gondolok hanem lànyokra!!!

Arrol van szó, hogy a szüleim gazdagok.

Nagy ház sok jó kocsi és a többi....

Akikkel eddig dolgom volt (lányok) azokak nem igazán tetszett, hogy mondjuk el akartunk menni valahova ès egy ferrarival mentem érte ès mondjuk volt rajtam egy rolex. Na igen a kocsi apàmnak van vagy 30 kocsija és 2 kívül mindet használhatom így nincs saját kocsim ès ezekkel járok mindíg másikkal és mindenki azt hiszi hogy felvágàsból de nem csak sajnálom hogy ott álnak és porosodnak. Na ès a lényeg hogy minden barátnőm szakít velem mert azt mondja hogy a pénz miatt nem illünk össze ès nem találok egy normális lányt se. Ezért kénrdezem hogy ezzel mindenki így van vagy csak én vagyok szerencsétlen?


2016. nov. 5. 22:52
1 2
 11/12 anonim válasza:

Engem nem zavarna. Büszkén felvállalnám, ha szerelmen alapuló kapcsolat lenne. Szerintem a lényeg nem ott van hogy mi van kívül. Ha te el tudod fogadni azt, hogy a párod nem gazdag mint te, akkor nem értem mi baja származna neki abból hogy te az vagy?!?!?

Én nem tudom milyen lányokkal randizhattál eddig, de ha értem ferrarival jönnél biztos nem zacskót húzva a fejemre ülnék az autóba. 😂😂😂 Szerintem semmi baj az egoddal. Örülj neki hogy ilyen csaladba születtél. De azért probalj a sajat talpadra állni. Es gondolj arra, hogy ha megtalálod a nagy őt, mennyire jó érzés lesz, hogy meg tudsz neki adni mindent.

18/l 😉

2016. nov. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, nem tudom milyen lányok voltak ők, hogy zavarta ez a dolog. Ha szeretek valakit úgy elfogadom, ahogy van. Arról úgyse tehetsz, hogy ilyen családban születtél. Csak arra figyelj, hogy ne ez álljon a középpontban. És az első randin ne a legfullosabb autóval menj, hanem akár sétáljatok buszozzatok. De amúgy szerintem teljesen rendbe vagy
2016. nov. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!