Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki tud mondani nekem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud mondani nekem egy olyan társkereső weboldalt ami ingyenes? Mert eddig amikre én regisztráltam az mind fizetős.

Figyelt kérdés
2016. nov. 11. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2016. nov. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Dreed ***** válasza:
Teljesen ingyenest nem hiszem hogy fogsz találni,de talán próbáld meg a badoo-t.viszonylag korrekt akkor is ha nem költesz rá.
2016. nov. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Teljesen ingyenes sajnos nincs, a többi az olyan, hogy megvan szabva sokszor hány levelet írhatsz. Pl.- naponta. Meg különböző feltételekkel használhatod ha nem veszel VIP-et. Pl. nem láto amíg nem fizetsz mikor lépett be utoljára.. Lehet egy éve fel se néz te meg írsz neki.
2016. nov. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az anotalk is ilyen bár sok a perverz
2016. nov. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Mind fizetős, ebből élnek. Ingyen nézelődhetsz, de már ha látni akarod a képeket is vagy üzenetet akarsz küldeni akkor általában fizetős. Egyébként az tényleg kérdés, hogy hány éves vagy mert általában a fiataloknak jó, a középkorúaknál kicsit érdekesebb a helyzet. Én is szétnéztem és amikor láttam, hogy leharcolt negyven vége felé járó nők egy rakás gyerekkel, harmincas pofákat keresnek, akkor gyorsan leléptem. Inkább diliházhoz hasonlít. A kor fontos kérdés.
2016. nov. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Lazarus81 válasza:
Randihely.hu
2016. nov. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Többek között ez is az....
2016. nov. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Lovebox. De csak annak tudsz írni, aki extra előfizető.
2016. nov. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Facebokkon rengeteget találsz.
2016. nov. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Diamonds.hu

Parom.hu

tarskeresom.hu

2016. nov. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!