Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fogyasztovédelem mennyire...

Fogyasztovédelem mennyire ellenőrzi a fizetős társkereső oldalakat? Milyen szabályok vonatkoznak rájuk?

Figyelt kérdés
Szerintem vannak nem valódi profilok. Amikről irkàlnak üzenetet a még /màr nem fizető tagoknak.Akik 500-25000ft közti összeget feltötve tudnànak reagàlni az üzenetre de arra màr nem vàlaszol a vélhetően àlprofil. Mondom szerintem, mondom vélhetően.

#fogyasztóvédelem #àlprofil #lehúzàs
2016. okt. 14. 23:50
 1/8 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Gyanítom hogy nem nagyon, és ha ellenőrizné is akkor sem hiszem hogy bárki lenne olyan hülye hogy a "céges irodából" intézné:ezeket innetől fogva hogy mész utánna hárminek is?
2016. okt. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tippem szerint kb. semennyire.
2016. okt. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A fogyasztóvédelem gyakorlatilag semmit nem ellenőriz, így az ilyen oldalakat sem.
2016. okt. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Ne feledd, hogy magyar állami szervek 30 évvel ezelőtti gépeken dolgoznak MS-DOS alatt. Meg se tudják nyitni ezeket az oldalakat, így ellenőrizni se.
2016. okt. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt sose fogják megállapítani, hogy ki és miért csinált kamu profilt. Gyk-n is hány pasi írja, hogy poénból csinált női reget.

Te meg ne regisztrálj olyan oldalra, ahol fizetni kell. Ez az egyetlen megoldás hosszú távon, ha nincs akin élősködhetnek.

2016. okt. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam már állami szervnél, és még ha túloz is egy kicsit a 4-es, sajnos van benne valami, amit mond. Az elavult géppark egy dolog, de a rengeteg adminisztráció és bürokrácia gátolja az érdemi munkát.
2016. okt. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat. Akkor kb olyan mint a halott làtók és tv jósok munkàja.... jó pénzért megszabadìtanak a mire költsd a pénzed gondtól.
2016. okt. 15. 12:06
 8/8 Gugu Gabor ***** válasza:

A halott látoktól és a jósoktól szerintem azért talán jobb, de tény hogy olyanért fizetsz amiért nem biztos hogy kapsz is valamit. (most az átveréstől, kamuprofiloktól, stb függetlenül, a pár keresésre nem lehet garanciát vállalni)

Egyébként csak azt tudom tanácsolni amit fent írtak ne regisztrálj olyan oldalra ahol a legalapvetőbb hülyeségekért is fizetni kell

2016. okt. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!