Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem van a probléma vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a probléma vagy csak szimplán nagy az elvárásom?

Figyelt kérdés

Szóval röviden... Meg kell mondjam eléggé kivagyok már mintha a minden olyan lány aki az esetem lenne így vagy pont van barátja vagy egyszerűen kerülnek kb... Jó mondjuk lehet kicsit nagyok az elvárásaim.. Igazából nekem a legjobban a tucat lányok jönnek be :c Lehet most ezért engem oltani de ez van :c Szóval így külsőre az ilyesmi lányok jönnek be. Jó mondjuk a belső is sokat számít nekem pl: legyen vicces, eljárós (szóval ne egész nap csak a seggünkön üljünk), bőbeszédű legyen (jó azért ne annyira :D ) és a fő dolog ne flegmázzon... A külsőről még annyit ,hogy szép legyen (jó a szép szó elég relatív) és jó alakja legyen, és legyen ápolt :3 Jó tudom elég nehéz egy pont ilyen lányt találni de mivel suliban nem igen tudok ismerkedni lányokkal (Infó szakon vagyok egész iskolában van max 20 lány az évfolyamomban meg 2 :c) Szóval ha valaki elolvasta ezt a kis regényt az tudna segíteni vagy akár privátban is írhat :c

15/F



2016. nov. 14. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha "tucat" lányokat keresel, akkor nem lesz nehéz dolgod. Csak jól kell kinézned, szánj rá pénzt és időt, ennyi a recept hozzájuk. Szerintem a plázában jó sokat fogsz majd találni, ha esetleg megunnád az egyiket lesz majd másik ;)


17/L (egy "nem tucat" lány véleménye)

2016. nov. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tucat lanyokhoz tucat pasi dukal. Te meg szerintem nem vagy az es ezert kerulnek. Na de most hagyjuk az en velemenyem. Egyebkent meg pesten nagyon sok ilyet talalsz, foleg a westend korul, tele van ilyen lanyokkal. Az nem biztos hogy a vizen kivul mas is lesz a fejukben, meg hogy nem lesznek flegmak...de biztos van ilyen lany amilyet Te keresel, sot, tuti nem is egy. Hat, sok sikert hozzajuk:)

13/kicsit "tucatlany"(de nem tul kedves,bocsi nem tehetek rola, es ennel szebben ezt a valaszt nem tudtam megfogalmazni)

2016. nov. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát lehet gáz lehet nem én is tucat vagyok :3 (csak azt már nem akartam beleírni még hosszabb lett volna XD )
2016. nov. 14. 18:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is az átlagosat szeretem. Mármint nem szeretem a különlegeset. Nem szeretem, ha valaki különlegesnek akarja érezni magát, nem szeretem, ha egyedi akar lenni, ha ki akar tűnni a többiek közül.
2016. nov. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!