Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon mit csinálhatok rosszul?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit csinálhatok rosszul?

Figyelt kérdés
Harmadik éve vagyok közép iskolában, de még egyetlen barátnőm sem volt, miközben a körömben szinte mindenki már a Második! párkapcsolatában van (de lagalább 1 biztosan volt) Én eléggé zárkózott, csöndes vagyok, ennek ellenére meg tudom eléggé közelíteni a lányokat, mégis mindegyik elhajt! Pedig még egy sem próbálta ki, milyen velem, én sokkal másabb vagyok, mint a köreimben lévő alkolholista, dohányzós fiúk, hiszen amellett, hogy megvetem ezt a két dolgot, nem a szeretkezés, bulizás és ilyenek érdekelnek, hanem érzelmesebb, lelkizősebb típus vagyok. Mégis minden lány rájuk nyomul, én rajtam pedig átnéznek!! Már 3 lánynál próbálkoztam, mindegyik elhajtott, és összetörte a szívemet! Mit csinálhatnék mostmár, hogy legalább egy kis ideig megtudjam, milyen, ha viszonozzák az érzéseimet, segítsetek pls!! :((

2016. szept. 28. 17:46
 1/6 anonim válasza:
54%
Sok lány elég felszínes, hajts olyanokra akik érdeklődési körben, életszemléletben, stb közelebb állnak hozzád. Ne keseredj el mindenesetre, előbb vagy utóbb mindenki rátalál a megfelelőre!:) Nem vagy elkésve semmivel
2016. okt. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
énrajtam*, de jobb a rajtam
2016. okt. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Na végre egy sorstárs!! ^.^ Hát igen, elég rossz érzés. Én hála istennek már "hozzászoktam" én is pontosan ugyanaz a típus vagyok mint te csak kicsit félénkebb, főleg mikor a kiszemeltemről van szó. Írhatsz privátot, vagy jelölhetsz skype-on ha akarsz, órák hosszat tudnék mesélni. Egyébként meg ha rám hallgatsz próbálsz nem minden áron kapcsolatot keresni, egyszer biztos összefutsz az igazival, csak reménykedj és bízva bízzál. Meg naplóírás is segít (én először nem hittem el de tényleg).
2016. okt. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ez most lehet kegyetlenül hangzik, de nem lehet hogy egyszerűen nem nézel ki jól?
2016. okt. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ne aggódj. Lány vagyok, háromszor hívtam randira én magam is fiúkat, mindháromszor lekoptattak. Megesik. Eleve... elég bátor vagy hozzá, hogy próbálkozz, szóval eddig minden rendben. Sokan már a randira hívás előtt elakadnak, úgyhogy gratulálok!


A humor segíthet. A lányok szeretik azokat a fiúkat, akik megnevettetik őket. Azért is fordulhatnak az ilyen bulibetyárok felé, mert azok a leghangosabbak és sokszor vannak jó beszólásaik, amiken az egész társaság nevet. Szóval elég lehet egy-két csattanós válasz adott helyzetben, hogy felhívd Magadra a figyelmet, onnantól meg sínen vagy.


A másik: próbálj meg érdeklődési körön keresztül közelíteni a kiszemelt lányhoz, ahogyan előttem is javasolták. Vannak olyan srácok, akikbe egyből belezúg az ember, ezek az említett bulibetyárok, és van, akit úgy szeret meg az ember, ha megismeri. Hagyj időt. Találj egy hobbit, ami érdekel, és válassz azok közül, akikkel beszélgetni tudsz a hobbidról.

2016. okt. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kérem, aki szeretne bővebben beszélgetni velem erről a témáról, az vegye fel velem a kapcsolatot Facebook-on, vagy Skypeon
2016. nov. 9. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!