Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti szeretitek, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szeretitek, ha egy fiú zongorázik?

Figyelt kérdés
Én is zongorázom, már vagy 5 éve, és kíváncsi vagyok a véleményetekre! :-)

2016. nov. 16. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
igen,mivel én is játszok hangszeren:)
2016. nov. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Fruzs33 ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó dolog...én amúgyis a boci boci tarkán kivül nem tudok eljátszani semmit.
2016. nov. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egyik dolog amiért teljesen oda meg vissza vagyok. Mivel az én életemben is nagy szerepe van a zenének, ezért teljesen elvarázsol, ha egy fiú játszik valamilyen hangszeren....*.*
2016. nov. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Ha a kiszemelt lánynak zongorázol biztos, hogy elcsábítod ;)
2016. nov. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó ha egy srác zongorázik,bár nekem alapból ez a kedvenc hangszerem. :) Elvileg a kiszemeltem is játszik és aww..Najó szerelmes tinilány áradozik... :D
2016. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :-)

Az én kiszemeltem is zongorázik, már vagy 10 éve, de tudok én olyan dolgokat, amiket ő nem! (boccs, ezt nem nagyképűségből mondom, nagyon szeretem!! :D :D <3)

És nagyon szeretnék neki játszani, csak sosincs rá alkalmamam, valamikor biztos fogok, akkor érdemes lenne, szerintetek? :-)

2016. nov. 21. 19:44
 7/12 anonim ***** válasza:
Játszal neki. Biztos nagyon ertekelni fogja.
2017. jan. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én nem játszom semmilyen hangszeren sajnos, de a kiszemeltem (érdekes szó😂) igen és szerintem nagyon jó, ha valaki jól tud hangszeren játszani, a szememben is "nagyobbnak" tűnik, hiszen olyanban tehetséges amiben én nem. Kicsit még büszkeséggel is tölt el, de lehet ez már csak az én hülyeségem. 😁
2017. jan. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyon.

Ahogy körülnézek a közvetlen környezetemben, a lányok sokszor inkább a gitárra mennek, de értékelendő, ha valaki egy annál bonyolultabb hangszeren játszik. Sok embert nem vonzana valami olyasmi, mint egy marimba, vagy egy trombita, de egy zongora kifejezetten szofisztikált hatást kelt :)


Emiatt ne aggódj, a legtöbb lány nagyon szereti az ilyesmit.

2017. ápr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön :)

Én is zenélek és nagyon szeretem ha valaki szintén. Persze nem emiatt fogok valakivel összejönni de nálam ez egy hatalmas plusz pont.

Ha van rá lehetőséged mindenképpen játsz neki! Főleg ha jobb vagy mint ő. Akkor le fogod nyűgözni.

2017. ápr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!