Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Barátok nélküli fiúnak nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátok nélküli fiúnak nem lehet barátnője?

Figyelt kérdés

Nem szoktam sehova jarni kutyasetaltatason és sportolason kívül amit egyedül csinálok,mert nincs kivel.



Nem akar velem senki barátkozni, Én meg nem fogok senkihez odamenni idegesíteni őket.


Egy lány sem beszélt még velem a régi osztalytarsaim meg már rendszeresen szeretkeznek.


Ráadásul pár lány megjegyezte a suliban hogy csúnya vagyok.


Esélytelen nekem bármi is a lányokkal kapcsolatban?


17 éves vagyok.

Nemsoka 18


2016. nov. 22. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:

na de az a kérdés h miért nem akar veled senki barátkozni? erre tudsz vmi magyarázatot?

meg hát ha a srácok tetszenek, akkor tényleg lehet h esélytelen lányokkal, na de akkor miért akarod?

2016. nov. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Fura fiu vagy. De ez nem ok. Kuldj nekem egy fotot magadrol lehet segitek abban hogy mire koncentralj. En egy 26 éves nő vagyok. Férjnél vagyok. Sok pasim volt mar. Sok olyan is aki mellett megbamultak mert ő csunya volt en meg nem . Na a lenyeg biztosan találok valamit amire összpontosithatsz
2016. nov. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Hmm munka? főiskola? Valami?

Ha nem foglalkozol semmivel akkor a csajok sem fognak a nayakadba ugrani.

Mivel figlalkozol a hétköznapjaidban ?

2016. nov. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A barátom is ilyen típus. 14 volt mikor összejöttünk. Én majdnem öt évvel idősebb vagyok nála. Ami tudom, hogy durva, de nem érdekel senki véleménye sem. És mivel egy szem barátunk sincs, így nincs is senki, aki beszóljon. :D

Interneten ismerkedtünk össze, a World of Warcraft nevű játékban, nem tudom, hogy ez mond-e neked valamit. A magányos embereknek tökéletes hely az ismerkedésre.

Azóta már eltelt 3 év, össze is költöztünk, mert az anyám a legjobb fej ember a világon és megengedte, hogy idejöjjön hozzánk. Nem beszélünk senkivel, mondjuk nem is nagyon akar közeledni hozzánk senki. Mert amúgy rockerek vagyunk és az ábrázatunk kb. olyan hogy a normális emberek megijednek tőlünk. :D

Szerintem a mi kapcsolatunk tökéletes példa arra, hogy mindenki megtalálhatja a párját. Mert mi két különc vagyunk az ország két ellenkező pontjáról és még is egymásra találtunk. :)

Szóval a lényeg, hogy attól ha nincsenek barátaid még lehet barátnőd, csak ne akard túlságosan. Vedd lazán az egészet, és hidd el meg fogjátok találni egymást :)

2016. nov. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A WoW-os sztorik tényleg igazak, ezt én is tanúsíthatom.

Semmi sem esélytelen, de mit csinálsz otthon?

Figyelj, a valóvilágban az én életem is hasonló, na de, hogy mondjam, azért ez se annyira elveszett.

Mert például ha bemegyek egy videó játékos shopba ott mindenki ismer, itt szülővárosomban is, más városokban is.

De az más, mindenki kocka mint én, közös a nyelvünk.

Meg miután bezárnak ők hazamennek, mert játszani akarnak vagy filmezni, olvasni.

Esküszöm, ilyen boltban nem dolgozhatsz gaming múlt nélkül XDXD

Tudod nem úgy mint egy ruhaboltban például, szóval ez egy külön világ.

Itt a kérdés azon van te hova tartozol, azért ha csak ülsz otthon abból még nincs semmi.

Szóval én így elvagyok a saját világomban, csajoknál más a helyzet.

Mármint akadnak gamer csajok, de győrit még sose találtam sajnos és lassan bebeszéltem magamnak, hogy nincs is ilyen geek csajra szükségem.

Pedig ugyanolyan bombák mint a többi, de érted, ez olyan mint tűt keresni a szénakazalban.

De már tudom, hogy ilyen kell, meguntam azokat a csajokat akiknek mondjuk a Seventh Son nem mond semmit, érted.

Ez így nekem rohadt nehéz, mert egész nap ilyeneken agyalok.

Szörnyek, vámpírok meg minden, teljes a tudástár de hiába.

Netne megosztani blogokban jó buli egy ideig, jó hitegetni magadat, hogy bármilyen csaj jó, nem igaz.

Önmagamnak hazudtam én is, neked is el kell döntened milyen lányra van szükséged, onnantól keresheted majd.

Hidd el, most lehet, hogy nehéznek tűnik, nekem is rohadtul az, nem is ismered jelenlegi sztorit de ez még nem a világvége.

Arra gondolj, hogy a Lány aki rád valszeg hasonló problémákkal küszködik társkeresés terén, ez a videó profin szemlélteti:


https://www.youtube.com/watch?v=6oNylbRSw9w


Az elején szegény HP-s csajok, méghogy Pokemon XDXD

Ilyeneken szakadok :)

2016. nov. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
hová lett a kérdező?
2016. nov. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem számít milyen csúnya vagy, ha magabiztos vagy és a testeden látszik, hogy dolgoozl (kondi/edzés)..

Ha valaki szopat vagy beszól, akkor szerintem értelmetlen hogy lenyeld és szó nélkül hagyd. Ha egy csaj lerondázna biztos visszatolnám, hogy először inkább melleket kéne növeszteni, nem? vagy valami hasonló hülyeséget.

Amúgy meg ezek annyira semmis dolgok, majd másik suli / egyetem stb... más közegben lesznek haverjaid bulizol aztán lesz pár nőd ne parázz.

2016. nov. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!