Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka, hogy egy csomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy egy csomó drogos, jövőkép nélküli, semmirevaló embernek van csinos, kedves barátnője, aki ráadásul imádja, miközben sok éretten gondolkodó, normális életvitelű ember meg hiába próbálkozik, nem kell senkinek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 22:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
És miért van, hogy mindenki másban keresi a hibát, amikor magában kéne?
2014. máj. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ez milyen válasz? Nem kerestem senkiben a hibát, feltettem egy kérdést. Ha nem tudsz hozzászólni, nem kötelező.
2014. máj. 20. 22:55
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Általában problémák vannak ott is, akik normálisnak tartják magukat és mégsem találnak párt... Megfontolnám azt, amit az # 1-es mond...
2014. máj. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát magamat nem tartom éppen normálisnak, ami nyilván belejátszhat a dologba. Viszont van egy rakás ismerősöm, akivel elvileg bármelyik lány szerencsés lenne, és mégis mellőzik őket, az ilyen lepukkadt ismerőseimnek meg minden ujjára jut.
2014. máj. 20. 22:58
 5/18 anonim ***** válasza:
Most tekintsük normálisnak azokat, akik nem drogoznak, nem b@$zna be minden héten 3x... Ezeknek mindnek van barátjuk, és a "normálisak" pedig nehezebben találnak párt maguknak... Ez örök rejtély számomra, de itt hátha adnak egy "NORMÁLIS" választ!
2014. máj. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
Miért nem tartod magadat normálisnak? Általában tényleg itt van a kutya elásva... Nem a drogosság és a bunkóság vonzza a lányokat... Max az olyanokat, de azok meg neked gondolom nem kellenének.
2014. máj. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%
Valószínű tudnak valamit, amit az általad többre tartott ismerőseid nem. Ugyanerre céloztam az első válaszommal, csak veled kapcsolatban.
2014. máj. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%

Ez pont az én helyzetem most.

A barátom abszolút ez a típus, mint amit a kérdésben vázoltál (nem drogos, de sokszor iszik).

Előtte két kapcsolatom volt, mind a két alkalommal normális, mások által tökéletesnek és a lehető legjobb választásnak tűnő férfivel. Én mindkettőjükbe szerelmes voltam, de utólag rá kellett jönnöm, hogy mivel ők ez a "normális" kategória, fogalmuk sincs a csajozásról, kb csak azért velem jöttek össze, mert épp hozzám kerültek közel. De nem feltétlen azért, mert konkrétan engem akartak volna.

A mostani barátomnak nagyon sok csajozós dolga volt már, sokan utálják és rossz embernek tartják, stb, lehetne ezt részletezni hosszan... De mégis ő az, akitől egész életem során a legtöbb szeretetet kaptam, és ő tényleg engem akar, és mindent megtesz értem. Soha ennyi meghitt és őszintén érzelmes pillanatom nem volt még senkivel. Ebben a kapcsolatban teljesen meg tudom élni a boldogságot és a szerelmet. Az meg, hogy valaki külső szemlélőként azt látja, hogy miért nem járok inkább "normális" férfivel.. hát ez a legkevésbé sem tud érdekelni.

És szerintem sokan vannak ezzel így, akik ilyesmi típusú sráccal járnak. Így érthető kb a dolog? :)

2014. máj. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%
Ez a mai világban a menő meg a trend,és tudnak villogni a párjukkal mások előtt.Ez van a mai világban,nem tudsz vele mit kezdeni,majd később pár év múlva bánni fogják,de akkor már késő lesz elárulom. :) Én is emiatt szívok világ életemben,de már szimplán nem érdekel,rájuk hagyom az egészet.Ha nekik így jó és valóban nem kellek senkinek,akkor legyen így...
2014. máj. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
38%

# 8:

Tök korrekten leírta, ti meg lepontozzátok. Még mindig nem értitek, hogy sokkal bonyolultabb az oka ennek az egész jelenségnek, mint az, hogy ők bunkók és isznak; ti meg szegény, normális kedves srácok vagytok?


Az erősebb kutya bsazik. Ismeritek a mondást?

2014. máj. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!