Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szokott nézni ha egyszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szokott nézni ha egyszer nem érdeklem? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tehát van egy csaj aki tetszett nekem amit szerintem sikerült is a tudtára adni, többször is néztem amit ő is észrevett és egy barátnőjével is beszéltem már róla amit 100%, hogy elmondott neki. Ezek után sem történt semmi így biztosan nem erdeklem viszont ha valahol meglátom es társaságba vagyok engem néz meg olyankor is ha előre néztem eszre vettem, hogy oldalról figyel.

Ezt nem értem, vajon azt gondolja, hogy na ez volt aki velem akart összejönni vagy tudja, hogy tetszett nekem és ezért szemügyre vesz? Lányok ti miért csinálnátok ilyet?



2016. nov. 25. 11:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
leehet,hogy külsőleg bejössz neki, de ez nem jelenti azt,hogy akar tőled valamit.
2016. nov. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszesz, bejössz neki, csak várja hogy kezdeményezz. (nem úgy hogy nézed, vagy a barátnőjével beszélgetsz róla) állj elé! Nincs veszteni valód! Mond el neki mit érzel! Biztos h érdekled!! Próbáld meg!
2016. nov. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nincs vesztenivalóm, de nem merem meg sem szólítani nemhogy elé állni és elmondani, hogy tetszik... Ahh dehogyis. Azt olvastam mindenfele, hogy ha egy férfit érdekel egy nő akkor nyomul meg mindent megtesz érte de én ilyesmit nem tudok szóval biztos ő is ezt gondolja, hogy ha akarnék valamit kezdeményeznék, függetlenül attól, hogy most tetszek e neki vagy nem. Csak így meg már nagyon zavar, hogy mindig össze akad a tekintetünk.
2016. nov. 25. 12:14
 4/19 anonim ***** válasza:
Figyelj! Lehet h a lány több fiúnak tetszik, és lehet h az egyik bátrabb és eléáll és elmondja mit érez. Sőt az is lehet h az a fiú a lánynak is bejön, és elkezdenek járni. Te meg?? Nem mondtál neki semmit, és a lehetőséged meg elúszott, úgy hogy te nem is tettél érte semmit!!! Ne várj, mert lehet később már hiába teszed, amit akarsz!!
2016. nov. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Túl sok fiúnak tetszik olyan 10-ből 10-nek mivel modell, úgyhogy nem valószínű, hogy én kellenék neki, amit el is fogadtam, semmi gond. Remelem most már érthető, hogy miért nem merek kezdeményezni nála, önbizalmam amúgy is elég gyatra, (na jó azért nem vagyok se alacsony se csúnya de hozzá biztosan nem elég) szóval abszolút esélytelen a dolog, amiért nem bánkódom, csak ez a nézés dolog érdekelne, hogy akkor mégis miért???
2016. nov. 25. 13:23
 6/19 anonim ***** válasza:
Ahj. Azért mert te azt gondolod lehetetlen, attól még bejöhetsz neki!! Honnan tudod? Mondta? Nem. Szedd már össze magad!! És ha tényleg többet érez irántad?? NINCS VESZTENI VALÓD! PRÓBÁLD MEG!!!
2016. nov. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
És ne írj több kifogást! :'D
2016. nov. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ha tényleg többet érez akkor majd kezdeményez ő... :)
2016. nov. 25. 16:00
 9/19 anonim ***** válasza:
Istenem... :'D és ha arra vár, hogy te lépj? :'D
2016. nov. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Akkor arra várhat mert, hogy én nem fogok az biztos. Akinek nincs semmi problémája magával van, hogy annak is nehéz elsőnek cselekedni hát akkor nekem.

Egészen biztos vagyok benne, hogy majd 10 év múlva vagy öreg koromba (ha elérem) mikor már nem lesz sok hátra eszembe fog jutni, hogy mi lett volna ha... De most erre nem vagyok képes.

2016. nov. 25. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!