Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szokott nézni ha egyszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szokott nézni ha egyszer nem érdeklem? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tehát van egy csaj aki tetszett nekem amit szerintem sikerült is a tudtára adni, többször is néztem amit ő is észrevett és egy barátnőjével is beszéltem már róla amit 100%, hogy elmondott neki. Ezek után sem történt semmi így biztosan nem erdeklem viszont ha valahol meglátom es társaságba vagyok engem néz meg olyankor is ha előre néztem eszre vettem, hogy oldalról figyel.

Ezt nem értem, vajon azt gondolja, hogy na ez volt aki velem akart összejönni vagy tudja, hogy tetszett nekem és ezért szemügyre vesz? Lányok ti miért csinálnátok ilyet?



2016. nov. 25. 11:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hát jó. Te tudod. Am egy levélbe is megírhatnád neki amit odaadsz. Vagy ha még ez sem akk a zs ötlet, ami már tényleg a legutolsó, de nem a legjobb h facebookon írod meg neki. De ha semmi, akk magadra vess ha barátnője lesz... :/
2016. nov. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én hasonló cipőben járok, mint a lány,aki tetszik neked. Ugyanúgy szemezek egy sráccal, azt hiszem tetszek is neki, ő is nekem, de azt várom, hogy ő kezdeményezzen. Már ne is haragudj, de sok lány még a klasszikus "fiú kezdeményez" dolognak a híve. Én is. Szóval állj a sarkadra, menj oda hozzá a suliba, kérdezd meg tőle mi újság, és kezdjetek el beszélgetni.Hidd el bánni fogod. És rossz lesz majd más fiúval látni...
2016. nov. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nem fogok megbánni semmit sem :)

Inkább lássam így más fiúval mintsem úgy, hogy egyértelműen visszautasított és úgy jött ossze valakivel, mert ha az utóbbi történne neki is kellemetlen lenne nem csak nekem, az egyetemen pedig még fogjuk látni egymást 3 évig.

Ha az élet úgy akarná akkor összehozott volna minket már az elején. Nem lettünk egymásnak rendelve.

2016. nov. 25. 17:45
 14/19 A kérdező kommentje:

Sikerült vele beszéljek nehány szót azóta és hát eléggé furcsa volt. Végig a szemembe nézett olyan kedvesen és mindig nevetett ha mondtam valami "vicceset"

Megpróbálok mégis kicsit közelebb kerülni hozzá. Valami ötlet, hogy mit kellene most csináljak?

2016. dec. 24. 14:08
 15/19 okosóra ***** válasza:
Teso nemtom te hol hagytad a tokeid de surgosen menj vissza ertuk ha akarsz is tole valamit es nem csak bamulni fogod odamesz hogy szia szeretnek atadni neked egy levelet en irtam majd otthon olvasd el legyszi es bele irod hogy szerelmes vagy es hogy nem lenne e kedve elmenni vele valamikor valahova ennyi xs
2016. dec. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Na persze... Ennyire azért nem egyszerű.
2016. dec. 24. 14:48
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ne írj levelet, és még ne is mondd meg neki konkrétan, hogy tetszik. Azzal az ember hirtelen nem igazán tud mit kezdeni és nehéz jól lereagálni, még akkor is, ha bejössz neki. Szóval beszélgess vele. Élőben leginkább, meg írhatsz is neki facebookon, de sokkal jobb lenne, ha élőben közel kerülnétek egymáshoz, mert úgy sokkal igazibbnak és jobbnak fogja érezni a kapcsolatotokat. Tényleg!! :D És nem kell semmit sem tenned, csak barátkozni, felesleges stresszelned, csak add önmagad (tudom, hogy sablonos és furán hangzik, de nekem már bevált párszor :D), és ha már beszélgettek kb egy, másfél hete, akkor kérdezd meg tőle, hogy szeretne e veled kettesben találkozni, vagy hogy nincs e kedve meginni egy kávét vagy forrócsokit... Abban benne van minden, hogy tetszik neked, és nem is rohantad így le. Persze biztos van, aki nagyon örülne egy szerelmi vallomásnak, de pl. én nem ilyen vagyok. Szóval ha valaki elém állna azzal, hogy "tetszel nekem" vagy adna egy levelet, akkor szerintem nem igazán tudnék mit kezdeni a helyzettel, még akkor sem, ha nekem is bejön az illető. Meg akkor idegesebb is az ember a randi előtt, mert tudja, hogy a másik milyen nagy reményeket fűz hozzá. Szóval szerintem jobb lenne, ha előtte kicsit jobban összehaverkodnátok, és aztán elhívhatnád, és ha olyan a téma, vagy a pillanat, akkor persze, nyugodtan mondd meg neki, hogy szerelmes vagy belé...
2016. dec. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
*15/l kimaradt. csak hogy tudd, hogy lány létemre írtam az előzőt. :D
2016. dec. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes válaszod, örömmel olvastam, hogy te is hasonlóan gondolkodsz, ha sikerül vele összebarátkozni biztosan így fogok tenni ahogy azt leírtad, Facebookon be sem jelöltem hiába ismerősöm már nehány hónapja, ott nem szeretnék kezdeményezni.
2016. dec. 24. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!