Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 17 éves fiu vagyok magányosnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zollot kérdése:

17 éves fiu vagyok magányosnak érzem magam kb minden barátomnak meg lány barátomnak van kapcsolata tudom 17 évesen mit panaszkodok itt van valakinek valami jo tanácsa mit tegyek? Trollok kiméljenek

Figyelt kérdés

2016. nov. 26. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Fejezd be az önsajnáltatást, és éld az életedet, menj bulizni!

Kezdj el sportolni, foglalkozz önismerettel.

2016. nov. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Kocsma. Én ezt választottam azokban az időkben. :D
2016. nov. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
1. szabály a csajozáshoz:NE legyél ronda
2016. nov. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

1. Gyűjts önbizalmat! Találd meg h miben vagy jó, mit szeretsz és csináld azt

2. Keress olyan lányt aki értéjkel

2016. nov. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

1. Gyűjts önbizalmat! Találd meg h miben vagy jó, mit szeretsz és csináld azt

2. Keress olyan lányt aki értékel. Lehet hogy nem jó "fajta" lányoknál próbálkozol. Mármint ne a hül.e rib.ncokkal próbálj meg komoly kapcsolatot építeni.

2016. nov. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!