Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lanyok mit utaltok messengetes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok mit utaltok messengetes beszelgetesnel?

Figyelt kérdés

Amit mi fiuk gyakran csinalunk es idegesit.

16F



2016. dec. 4. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha vki látta de nem válaszol, ha fent van és nem nézi meg az üzenetet, vagy amikor egyszavas válaszokat írnak... Vagy amikor direkt akkor lép le, amikor üzentem. :/
2016. dec. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ugyan azt, amit az előző.
2016. dec. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha képtelen helyesen írni...
2016. dec. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sok lányt az idegesít amit te csinálsz.

Nem tudsz helyesen írni.

Bár én fiú volnék,csak gondoltam leírom :)

Ui:Nem akarok billentyű karate-t köszi c:

2016. dec. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Am mit irtam rosszul. Max elgepeltem telorol vagyok
2016. dec. 4. 13:31
 6/11 anonim ***** válasza:

Messenget*

R-el írják

Amúgy meg ha komolyabb barátnőt keresel és nem csak egy szex partnert akkor olyan lányokat keress akik tudnak helyesen írni, és nincs egy (kettő) csúnyaszó minden mondatában. Ha egy normális lányt találsz akkor meg fogja mondani, hogy mi idegesíti, mert ez mindenkinek más.

2016. dec. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha nem tud írni, nem arra gondolok, hogy leírja, hanem hogy komolyan helyesírási hibák vannak.

Ha egyszavas válaszokat ír.

Ha látta de nem ír(max ha nem tud rá mit írni, mert érted egy smileyra most, érthető, ha nem ír)

Vagy ha meg sem nézi.

2016. dec. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Elírja*

7-es voltam.

2016. dec. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha látja,de nem ír vissza,szűkszavú beszéd (ja,aha,ok,k,értem),aktív,de nem látta,letilt xd,ékezet nélkül ír,ha már rögtön elkezd szívecskézni meg minden :'D
2016. dec. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Habár fiú vagyok, de utálom, ha bárki is azt írja, hogy "OK". Az "oké" vagy "okés" , "oksi" szerintem sokkal jobban hangzik, mint hogy "ok". :)
2016. dec. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!