Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kezdésnek mit szerettek, mire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdésnek mit szerettek, mire figyeljen oda a pasi a beszélgetésnél?

Figyelt kérdés
Nem tudtam másképp leírni a kérdést normális formában:D (pedig próbáltam), tehát a lényeg az hogy én nem szoktam így neten keresztül ismerkedni, és eddig egy barátnőmet sem így szereztem.Viszont most adódott egy lány akivel elkezdtünk neten keresztül ismerkedni megadta a számát ilyesmi ezek dolgok. Szerencsére nem is lakik messze tőlem, és lebeszéltünk egy randit is viszont nagyon kíváncsi vagyok a hangjára de így alapból azt sem tudom mit beszéljek vele. (Eddig csak arról volt szó, hogy dugjunk) kb ennyi értelme volt a beszélgetéseknek, de azért kicsit többet is megszeretnék tudni róla meg szerintem ő is. Tehát ilyenkor miről szoktatok beszélgetni?? A hobbija nem érdekel meg ilyesmi az majd később úgyis kiderülne miaz amit ilyen esetben szeret egy nő? 20f

#20f19l
2016. okt. 23. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindig azt szoktam én ajánlani barátaimnak és mindenkinek, hogy úgyis adja a szituáció , hogy mi legyen a téma. Ahogy találkoztok megkérdezheted, hogy utaztál stb... Aztán ahogy sétáltok valamerre megkérdezheted merre menjünk, mi a terv aztán adja magát az egész, ne remegj, ő is ember ! ;)

Sok sikert.

2016. okt. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!