Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ilyen béna?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen béna?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok.Mindig olyanok jönnek be akiket csak látásból ismerek és nemtudok mit csinálni.Egyszerűen béna vagyok.Mások véleménye szerint nem vagyok csúnya és nincs semmi nagy baj velem.Minden ismerősömnek volt/van valakije nekem meg soha senki,és ez már idegesít :(Mit tegyek?
2016. dec. 4. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudnál mit csinálni,még azokkal is akiket csak látásból ismersz.

Megérdeklődöd a nevüket vagy ha tudod bejelölöd facebookon és elkezdesz velük beszélgetni

Még 15 vagy lesz még rengeteg időd barátot találni,ne aggódj:)

16/F

2016. dec. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy béna, csak nem mered leszólítani őket :D én sem, ez nem gáz.. Egyszer majd megoldom, ha nagyon nagyon akarom :D

Tedd meg az első lépést, persze mondani könnyűm dehát nyitnod kell felé, ha azt akarod, hogy észrevegyen.

17F

2016. dec. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írj
2016. dec. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!