Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy már lassan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy már lassan mindenki aki béna a csajozáshoz az a páwákat okolja?

Figyelt kérdés

Mármint rengeteg ilyen kérdés van, hogy miért bírják az ilyen-olyan csajok ezeket a srácokat. De nem értem, hogy az ő sikerükhöz mi köze van az adott embernek? Mert ha egyiknek se lenne csaja, szerintem ezek az emberek akkor se lennének sikeresebbek...

De akkor miért nem megy el mondjuk csajozni, ahelyett, hogy otthon a gépelőtt gyűlölködik?


Ui.: nekem semmi közöm a páwákhoz, de ez akkor is zavaró (15/f)



2015. nov. 8. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert az könnyebb

De tényleg vannak olyan csajok akiknek ez jön be pl meg nézed jónás romeo videoi alatt a komenteket van 10 utálak meg huz el innen meg 1 imádlak romeo meg egyéb biztatások

2015. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a pávákkal (mint stílus) nincs bajom... A beképzelt f**zokkal van bajom, akik elvannak szalva maguktol (a többségük ugye páva). Akik azt hiszik ők a világ leghelyesebb srácai és úgy akarnak bevágódni a lányoknál, hogy bepofáznak, ugatnak másoknak...

Velem is volt ilyen, hogy az egyik városomban lakó páva gyerek (nagy celeb gyerek) elkezdett nekem és haverjaimnak ugatni (lányok is voltak mellette, akik méghozzá röhögtek), erre mieguntuk és odamentünk hozzá. Erre ő egyből ezt a ,,Látom tesó kemémy gyerek vagy, ez csak egy teszt volt" dumát bevágta (ott helyben szétcsaptam volna, csak nem akartam arra a szintre lesüllyedni), aztán elmentünk a francba. És a fura az, hogy a lányoknak akik mellette voltak ez a beképzelt f**z nekik tetszik...

Amúgy nincsen csajozással problémám. Vam barátnőm.

17/f

2015. nov. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azt értem, a bunkókat én is lazán lecsapom...


De én az ilyen kérdésekről beszélek...


http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__randizas_..

2015. nov. 8. 20:04
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!


Azért mert a média, illetve a facebook, és az utca azt sugározza, hogy a bunko páva gyerekek jönnek be a lányoknak (pedig ez marhára nincs így, csak ők csinálják a ,,cirkuszt'', ezért őket a legkönnyebb észrevenni). És ezek miatt visszaesik az önbizalmuk a rendesebb gyerekeknek, és mivel ezt látják mindenhol így ráfogják erre és álltalánosítanak. Persze erről ők is tehetnek, de nem 100%-ban. Te gondolom lazább vagy, komolyabb felfogású, ezért nem vagy ilyen te is, meg én is. :)

2015. nov. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!