Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogy sose sikerul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy sose sikerul senkivel osszejonnom? Mindig, amikor megtetszik valaki, valahogy a tudtara hozom, de egyik se viszonozza. Kb 4-5 szor mar elofordult. Meg soha nem volt baratom.

Figyelt kérdés
Nem szeretnek semmit elkapkodni, de 16 evesen mar ideje lenne, hogy legyen baratom..kapok eleg sok visszakelzest, hogy jol nezek ki, kedves, baratsagos vagyok, de valahogy mindig olyannak jovok be, aki nekem nem tetszik..mit csinalok rosszul?
2016. dec. 4. 21:48
1 2
 1/11 Dreed ***** válasza:

semmit nem csinálsz rosszul,általában ez történik.

Vagy türelmesen vársz,vagy adsz esélyt olyannak akit elsőre nem kedvelsz,v nem jön be.

2016. dec. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Hmm, mesélj magadról, hátha veled van a hiba :/
2016. dec. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mintha magamat látnám lányba. ESKÜ!


19/F

2016. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sőt, 100%-ig ugyan ez a helyzet. :'D
2016. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ugyanez, pacsi! :)
2016. dec. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Oke..legalabb nem vagyok magam..es ti hogy viselitek? Mert nekem eleg nehez..
2016. dec. 4. 22:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Van ez így, én is így vagyok, de nem az én hibámból, 18 leszek lassan, 15-16 körüli lányok közük sikerül mindig az olyanokat kifognom ,akik nem tudják mit akarnak, így nem fogom hagyni ,hogy kihasználjanak. Gondolom te is normális kapcsolatra vágysz. Ha akarsz írhatsz privátba, és megbeszélhetjük bővebben.
2016. dec. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát.


Mivel flegmák voltak a legutolsók ezért elég rendesen fel tudtak húzni agyilag, aztán rájöttem, ha ennyire bunkófajzat akkor ott van jó helyen ahol van, mert engem ne ugrasson....


Azon kívül meg próbálgatom a szerencsém, de suliban nem igen tudok kivel kezdeményezni, mert az idén jött tanulók konkrétan falkában járnak, plusz egy másik kérdésnél kifejtettem a haverok hátrányát ezzel a dologgal kapcsolatban...


Maradt a munkahely és az, hogy hátha valakivel úgy találkozok utcán, hogy valamit el tudok kezdeni vele.

2016. dec. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Rokon lelkek vagyunk kérdező :) Mikor már bejön egy fiú és az rá is jön lelép... Eddig még úgyahogy viselem, csak nehéz a sok "eltűnés". De fel a fejjel! Egyszer csak váratlanul majd egy csak felbukkan akinek mi is bejövünk! :)
2016. dec. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!! Orok hala nektek :D most mar kicsit jobban erzem magam :)
2016. dec. 5. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!