Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ha titeket megszólít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha titeket megszólít egy olyan fiú, akit nem ismertek, akkor a fiúnak mi a nyerő szöveg, amivel tényleg nagyon megtetszik a fiú? (Többi Lent) 16F

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki 1 évvel fiatalabb nálam és nagyon tetszik nekem, csak az a baj, hogy még soha nem beszéltem vele és nem tudom, hogy szólítsam meg. Pl olyat ne mondjak amitől hülyének néz. És később, hogy hívjam el egy randira? Az a gond, hogy sose volt még barátnőm és nem tudom, hogy mit hogyan kell. Válaszaitokat előre is megköszönöm :)

2016. máj. 16. 18:27
 1/10 Andicika ***** válasza:
75%
Szerintem nyugodtan menj oda hozzá, és mond el neki hogy szimpi és megakarod ismerni. Nálam az őszinteség nyerő, szóval ;) 16/L
2016. máj. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mindegy csak ne betanult gáz "csajozós szöveg" legyen
2016. máj. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne hívd rögtön randira. Normális lány (ismétlem,normális!) nem fog randira menni egy idegennel.
2016. máj. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szia cica, van gazdád?
2016. máj. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm az eddigi válaszokat és nem akartam egyből randira hívni, majd ha megismertem és beszélgettünk...
2016. máj. 16. 19:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia Gazda,van cicád?
2016. máj. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

nincs közös baráti társaságotok?

mert úgy is lehetne. :)

2016. máj. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Jó tanács:Csak akkor menj oda hozzá ha egyedül van

én egyszer nagyon beégtem :(

2016. máj. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bogyokaaa88 válasza:
Mindenképp akkor menj oda hozzá amikor egyedül vagy és ha normális lány akkor az őszinteség lesz nála a nyerő és nyugodtan elmondhatod neki, hogy tetszik neked és szeretnéd megismerni,de az is fontos hogy végig a szemébe nézz és komoly arccal és miután ezt így elmondtad neki akkor kérdezd meg hogy neki lenne kedve ismerkedni veled vagy sem, semmiképp se hagyd ott hanem beszélges vele.
2016. máj. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 bogyokaaa88 válasza:
van*
2016. máj. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!