Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nm tudom miert nm megy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nm tudom miert nm megy a barátnőtalalás :| alami jó tanacsot tudnátok mondani?

Figyelt kérdés

2016. dec. 5. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
A helyesírás se nagyon megy.Előbb jár be nyelvtan órára aztán csajozz.xD
2016. dec. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyébként ebben van igazság az értelem és az igényes megjelenés minden formában sose hátrány
2016. dec. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
eléggé félén visszahúzódó vagyok nagy tömegekben és tarsaságokban mert jobban szeretek 1 max 2 emberrel beszélni vagy lógni ezért is szeretek inkább internezten ismerkedni de nm sok sikkerrel megy. személyesen meg nm tudok odamenni senkihez ismerkedni . 19 éves vagyok férfi és szűz és nm volt még barátnőm :/ és nm értem miert? mert ugy külsőleg elmegyek viszont nagyszerű személységem van és nyitott vagyok mint egy könyv mégse találtam senkit :/ tudnatok valami jó ötletet, tanácsot, oldalt ami esetleg segítségemre lehet? ^^
2016. dec. 5. 11:42
 4/6 A kérdező kommentje:
jo de a nyelvtan azt haggyuk a kozépsuliba long story shot félig megtanultam angolul félig magyarul de egyikse megy tökéletese xd
2016. dec. 5. 11:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Keress magadnak valamilyen közösséget. Tisztázd, hogy milyen barátnőt szeretnél, és hogy te milyen vagy, és ennek megfelelően válassz közösséget. Ha minden vágyad az, hogy s**grészeg barátnőd legyen, akkor keresd kocsmában, ha meg szeretsz disco táncolni, akkor discoba menj (ami egyébként szörnyen unalmas baráti társaság nélkül, szóval kilőve, ha jól sejtem). Ha olvasni szeretsz, és a barátnőd is, akkor menj ifi könyvklubba.


Attól szerinted több valaki, mert van barátnője? Nem. Azok a képességek, amik lehetővé teszik számra egy nő elhódítását. Azok a fontosak.


Tanácsnak tudok javasolni néhány könyvet. Közeleg a karácsony, kérj könyveket!

A teljesség igénye nélkül ajánlok néhányat:

Sean Covey: A kiemelkedően eredményes fiatalok 7 szokása

Gary Chapman: Az 5 szeretetnyelv

Gary Chapman: 12 dolog, amit jó lett volna tudni a házasság előtt


Mindháom könyv kb 2500 Ft; ha csak egyet kérsz karácsonyra, az a 7 szokás legyen!


Még annyit javasolnék, hogy a kiállásodat tudod fejleszteni, ha kérdőívezel, vagy más módon beszélsz emberekkel; idegenekkel (hiszen anyukád is volt idegen apukád számára). Szoktak lenni olyanok pl. diákmelónál, hogy egy cég megkér, hogy kérdezz meg itt x db járókelőt, hogy mit gondol erről, erről meg erről. Ez nagyszerű alkalom arra, hogy megtanulj emberekkel kerek egész mondatok formájában kommunikálni, és még pénzt is kapsz érte. Másrészt ha "csak úgy" odamész egy idegenhez, hogy mit gondol erről vagy arról, akkor komplett hülyének néz, míg ha kérdőív..., akkor "milyen rendes gyerek."

2016. dec. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5 ös köszönöm a könyvekre vezek 1 pillantast ^^ az a baj hogy elég szeretet hianyos vagyok ezért is keresek egy bnőt hogy szerethessem és ő viszonozhassa :) illetve azt tudom milyen fatát akarok (nyitott leyen a gamerségr,animekra) de nagyon kevés van belôlük :|
2016. dec. 5. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!