Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találok valaha ilyen pasit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találok valaha ilyen pasit?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy lassan a 17. évemet taposom, mégse talál meg sehogysem a szerelem. Már sokan mondták is, hogy nem értik, miért nem találok magamnak senkit, szóval nem hinném, hogy óriási bajok lennének velem. Általában fiúkkal jobban kijövök, mint a lányokkal, ezért lehet, hogy inkább csak haverként tekintenek rám. (Mondjuk ez eddig fordítva is igaz:D) Na mindegy igazából nem akarok siettetni semmit, tudom még fiatal vagyok, megtalál az majd, ha eljön az ideje stb. csak hát annyira szeretnék már valakit, akivel el lehet hülyéskedni mégis valamilyen szinten a magaménak mondhatom. Egyszerűen nem tudom hol lehet manapság ismerkedni:D Barátokkal ki szoktunk ruccanni, na de hát akkor nyilván nem válok le tőlük, suliban meg nagyon nincs senkii:D Nem is tudom miért írom ezt ide ki, de egy lelki fröccs jól esne:DD
2016. dec. 6. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
16%

Azért irtad ki, mert engem ketesel ;)

17F

2016. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát még az is lehet:DDD
2016. dec. 6. 19:54
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Az első válaszoló nyilván lúzer,ha ide ír ki egy ilyet...:D
2016. dec. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
3-as nem adok a szavadra... Nyilvan csak poenkodtam te IQ betyar, akkor rairtam volna ha tenyleg akarnek valamit de en olyat nem teszek. Privatra se valaszolok soha.
2016. dec. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nem derült ki, hogy akkor most konkrétan milyen pasit. Pasit fogsz találni, de nem tudom ebből megállapítani, hogy milyenre gondolsz.
2016. dec. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Lelki fröccs egy nagyfröccsért? :D

Na? Tuti biznisz! :D

16F

2016. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os Ugyan már, mi még kiskorúak vagyunk, nekünk olyat nem szabad..:D
2016. dec. 6. 21:50
 8/10 anonim ***** válasza:

Találsz. Én vagyok az mert aaaalmomban meglattalak, keeet karomba zartalak. Uuugy szertlek kedvesem, keeerlek maradj veleem.

Amikor veled leszek akkor boldogabb leszek.

Kedvesem

Szivembol mondom neked😍😍😍😍

2016. dec. 7. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Oké, de mi a kérdés?

" inkább csak haverként tekintenek rám. (Mondjuk ez eddig fordítva is igaz:D)"

Innentől meg nincs mit boncolgatni, döntsd el, hogy mit akarsz, és alakítsd úgy.

2016. dec. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
írj rám privibe ha érdekelne egy srác:)
2016. dec. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!