Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találok magamnak valaha is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találok magamnak valaha is egy rendes párt?

Figyelt kérdés

Lehet hogy velem van a gond de egyszerűen nem találok senkit akivel összejöhetnék. Pedig nem vagyok csúnya ami manapság fontos (mármint a kinézet) a fiúknál.

14/L



2016. máj. 2. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha rámírsz, beszélgethetünk, aztán elmondom, hogy mit veszek észre rajtad.
2016. máj. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem még van időd találni egy normális fiút... :) hidd el én is ezt a hozzáállást használom :)
2016. máj. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért ne találhatnál? Nyílván mindenkinek számít a külső is valamilyen szinten, de nem kizárólag ettől függ. A személyiségedről nem tudok mit mondani mert sajnos nem ismerlek. A fiúk is általában a "feltűnőbb" lányokat veszik észre ahogy a lányok is az olyan fiúkat :/
2016. máj. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Normális??? Van ebben a világban normális ember? :D Inkább a megfelelő hülyét keresd :P
2016. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14 évesen tényleg ez a problémád?
2016. máj. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4-esnek igaza van. Amúgy meg 14 évesen felesleges ilyenekkel foglalkoznod. Vannak ennél fontosabb dolgok is.
2016. máj. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Dehogy veled van gond csak a legtöbben az idealizált álmukat akarják megtalálni a másikban viszont az ami az orruk előtt van azt nem veszik észre vagy nem akarják. Szerintem tapasztalj, még korai ilyen kijelentéseket tenned magadról. S ha gondolod nyugodtan írj rendesnek rendes vagyok :)
2016. máj. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!