Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A külsőm, személyiségem vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külsőm, személyiségem vagy a belsőm miatt nem megy az ismerkedés lányokkal?

Figyelt kérdés

Üdv!


A történetem ott kezdődik, hogy magas(190cm) szőke kékszemű srác vagyok. Külsőre átlagosnak érzem magam, csak zavar, hogy nagyok a testrészeim(49,5-ös láb, 3xl-es kéz).

A stílusom változó azt veszem fel ami épp tetszik/kényelmes .

A személyiségemre jellemző, hogy nagyon csendes, nyugodt vagyok, csak azt mondom/kérdezem ami szükséges, szívesen végighallgatok bárkit bármitől bár társaságban meg úgy szinte mindenhol visszahúzódó a természetem.

Ha a belsőt nézzük nincs menő szövegem, nem vagyok Casanova. Nem szokásom elmenni sehová a munkahelymen kívül, nem vagyok bulizós fajta max itt-ott kimegyek barátaimmal dumálni biliárdozni. Gyakran biciklizem és boxolni, sparringolni is járok, van amikor viszont a gép előtt ülve animet nézek órákig. Ha tetszett 1 lány odamentem hozzá és elhívtam valahová, sokszor visszautasítottak de nem adtam fel. Feltételt nem szabok meg sem külsőre sem belsőre. A szemüveges lányok viszont nagyon bejönnek, vonzónak találom őket. Csak én érzem úgy, hogy valamit rosszul csinálok, esetleg ekkora lúzer vagyok ?


19F



2016. dec. 8. 19:08
 1/8 anonim válasza:

Ne haragudj de utálom, ha a kortársaim lúzernek nevezik magukat. Azok alapján amit leírtál max a változó stílusba tudok belekötni mert ez kiszámíthatatlanná tehet mások szemében de gondolom udvarias és rendes vagy a csajokkal.

Semmi baj nincs veled én is ilyen vagyok csak alkatilag alacsonyabb izmos alkatom van (szálkás) de ez mellékes.

A lényeg, hogy a mai világban rohadt nehéz normális párkapcsolatot találni a mi korosztályunkban. Tudom, mert én is nem egyszer mellé nyúltam.

Nem szabad feladni és ennyi... a csajok szeretik a magas szőke kék szemű srácokat (tudtommal) HAJRÁ ;)

20F

2016. dec. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A belső és a személyiség mióta különbözik?Mert ha rosszul tudom valaki mondja el nekem miért, de az ugyanaz....

És hááát....annyi a gondod, nem is tudom hol kezdjem..ja várj, nincs is gondod:/ csak képtelen vagy arra, amire mások igen, és igen, lúzer vagy ilyen szempontból, csak türelmetlen vagy, nem tetszhetsz minden lánynak, valaki majd elfogad téged, nincs ezzel semmi gond, de azzal már igen, hogy a semmiért tetted fel a kérdést ahelyett, hogy használtad volna az agyadat elmélkedésre is:)

2016. dec. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Leírhatod hogy nézel ki, de akit mi elképzelünk, az valószínűleg pont de nem te vagy. Szóval ezekhez ha csatolsz egy képet, megkönnyíted az emberek dolgát.

Viszont szerintem semmi baj nincs veled.

2016. dec. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak dögunalmas vagy és ezt is látják rajtad!!! változtass magadon, van olyan vigyor meg nézés amivel felkelted bárki érdeklődését, mert olyan titokzatos. meg van beteges mosoly, amikor azt hiszik titkolni akarsz valamit (pld hullát a pincében)
2016. dec. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#1, Igyekszem, majd összejön valami.

#2, Nem minden lányhoz megyek oda aki tetszik, bár lehet, hogy türelmetlen vagyok.

#3, Nem mernék képet küldeni csak úgy, jobban szeretném látni az emberek reakcióját mikor elém állnak.

#4, A mosolyomon és a nézésemen kívül mit kéne még változtatni ? Vagy csak ezzel a 1 dologgal lenne nagyobb sikerem ?

2016. dec. 8. 19:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Magas szőke gyerek vagy, sokan szeretik már ezt a 2őt, de barnában tuti mégjobban odalennének érted :D szerintem edz, akár kondiban, akár fegyenedzés, egy jó 2 év és nagyon jó tested is lehet és akkor már az is ilyen + kezdeti pont mikor megnéznek, mivel hiába hiszed hogy nem, de a csajok mindened megnézik jó alaposan, főleg a popót, a legtöbb azt szereti meg a kezeket :D szóval a nagy kezed sem hátrány szerintem, nem lehet, hogy a beszélőkéd sincs a toppon?
2016. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5, Edzeni járok(konditerem, meg a zsákolás, sparring). Hát nincs semmi ilyen szövegem, hanem egyenesen: Hello, figyelj, tetszel nekem. El jönnél velem pizzázni, esetleg 1 séta ?
2016. dec. 8. 19:54
 8/8 anonim válasza:

Üdv!

Az a helyzet, hogy nem csak neked vannak ilyen gondjaid, Csak sokan bemesélik, elkezdik magukban keresni a hibákat, Hol ott arra senki nem gondol hogy Társadalmilag felszinesek az emberek hogy megetetik veled hogy nem vagy jó, Lányok nagy része sajnos olyan, hogy igényekből épitkeznek, és kifele is ezt várják el, hogy minél több legyen, minél jobb legyen egy dolog. Nézőpont kérdés, Amióta én se görcsölök rá az egész társkeresésdi témára, azóta nem is cipelem ezt a terhet, igy valamivel könnyebb. csak csináld a napi rutinokat, s ne elemezd magad, idővel majd úgy is rájössz hogy nem ez a lényege.

2016. dec. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!