Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordulhat, hogy a személyis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy a személyiségem vagy stílusom miatt félnek tőlem a férfiak?

Figyelt kérdés

Interneten teljesen jókat beszélgetek, ismerkedek, nem vagyok csúnya lány de élõben elkerülnek a férfiak.

Mikor Interneten vagyok meg aranyosnak, érdekesnek találnak.

Elég sötét ruhákban járok, nem sminkelek, nincs mûkörmöm, rockos a stílusom.

Személyiségre pedig egy roppant egyenes, elég hülye humorú, értelmes lány vagyok.


Mitõl félnek? (Nem társkeresés csak nem értem miért nem vesznek észre)



2016. márc. 25. 01:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
14%
A rockerek általában csak a rockereknek tetszenek. Ez most nem ilyen közhelyes izé csak szimplán ezt vettem észre. Ha bővíteni akarod a lehetőségeid váltsd stílust. Több a nem rocker mint a rocker.
2016. márc. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
2%
a normális férfiaknak ez a stilus nem jön be.
2016. márc. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
#2 Szabad tudnom miért?
2016. márc. 25. 01:33
 4/26 anonim ***** válasza:
34%
igen persze,egyrészt mert nem túl nőies,másrészt ezt a stilust más felfogással párositják.érted?
2016. márc. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
14%
akkor se kellenel ha fizetnel
2016. márc. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Légy szíves mutass nekem egy képet magadról, amin látszik, hogy általánosságban milyen a megjelenésed.
2016. márc. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Tehát az #5-ös félne egy kis kihívástól :D
2016. márc. 25. 01:47
 8/26 anonim ***** válasza:
18%
Valószínűleg túl sok a ruha, az is túl sokat takar...és csak a rockereknek jössz be.
2016. márc. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
#6 Kb ilyen a Minden napi viselet. [link]
2016. márc. 25. 01:51
 10/26 anonim ***** válasza:
39%

Ez nem igaz, hogy a rockereknek csak a rockerek jönnek be. Az én barátom is rocker, én meg nem, eleinte semleges voltam, aztán inkább ilyen "szőke p icsa" lettem én is, aki szeret "shoppingolni" meg egyebek, ugyanakkor kedvenceim közé tartoznak Ozzy papa számai, Billy Idol, Queen, Metallica, SOAD, ROAD, stb.


Viszont ha már nem lennénk több éve együtt, lehet én se jönnék össze rockerrel. Én már kezdem kinőni ezt az "iszunk, hányunk, belefekszünk" életmódot, a párom meg már lassan 30 éves lesz, de sokszor úgy viselkedik mint egy tini, neki ott kell lennie minden koncerten, nem számít hogy már 50x volt és jól be is rúg hozzá, pogóban is "szétvereti" magát aztán nekem kell "ellátnom" a sérüléseit, és még mindig nem szokta meg hogy egy társasházban nem kéne maxon bömböltetni a Motorhead-t, mert vannak szomszédaink is...


Talán a pasik is ettől tartanak.


Illetve (ezt ne vedd magadra), de némelyik csaj olyan furcsa felfogású, az egyik fele vagy a pasikkal akar azonosulni vagy pedig a "pokol királynője" ruházatban illegeti magát. Nem kimondottan nőiesek.

2016. márc. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!