Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Animés barátnőt hol lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Animés barátnőt hol lehet felszedni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy vannak ilyen mondoconok meg ilyenek de oda már eleve valakivel mennek az emberek. Szóval ott nem nagyon lehet ismerkedni. Van valami online oldal ahol lehet ismerkedni animét néző lányokkal?
2016. dec. 13. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Bár én animés fiú vagyok,nem zavar ha egy lány nem szereti annyira az animéket...bocs,nem mondtam helyesen,"kínai meséket",csak ne szidja.
2016. dec. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát jó lenne pedig együtt animéket nézni meg ez jó közös pont lehetne. Azért lenne jó ilyen lánnyal megismerkedni. Mert oké hogy együttvagyunk de nem lehet mindig menni valahova meg ilyesmi szóval ha nincs ötlet jó lenne animét nézni animés zenéket halgatni meg mangákat olvasni közösen. Peersze lehet bicajozni nyáron meg étterembe menni de ez akkor is összekapcsolna jobban.
2016. dec. 13. 16:15
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha kiírod a korod, sok privátot fogsz kapni

*megérzés*

2016. dec. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Animés lányként mondom hogy mondocon. Hülyeség hogy nem lehet ott ismerkedni :D

Vagy esetleg animeaddictson ha úgy van elég jókat lehet beszélgetni.

2016. dec. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálom majd.. esetleg.. animeaddicton nem írnak vissza hat évig azért nem lehet beszélgetni vagy az van hogy egymás szavába vágnak és mindenki hat irányba viszi a beszélgetést jobb esetben vagy senki nem ír semmit kb hát jah..
2016. dec. 13. 17:51
 6/12 anonim válasza:

Lányként mondom, hogy a Con tényleg jó hely, viszont tényleg nem az az ismerkedős hely, ott max felpofoznak ha megkérdezed valakitől hogy menjetek el együtt pizzázni :D

Viszont jó ötlet lenne, hogyha kiírnád a korod, legalább tudnánk a kb korosztályt.

2016. dec. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék. :D
2016. dec. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Kedves 1-nek üzenem

az nem "kínai mese" hanem "japán rajzfilm" remélem érzed a különbséget ez kb. olyan mintha azt mondanád "török animáció" = "magyar népmese"

2016. dec. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#kedves 8-nak üzenem

Szarkazmus. Hallottál már róla?

2016. dec. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
22f vagyok egyetemre készülök menni de még grafikusnak tanulok
2016. dec. 14. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!