Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Introvertált srácok! Nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált srácok! Nektek milyen a "tökéletes lány"?

Figyelt kérdés
Vagy mi az, ami plusz pont? Kérlek írjátok le hosszan, minden egyes apróságot! :)

2016. dec. 15. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Tökéletes. Ezt így nem lehet el mondani. De valamit kell benne látni hogy tökéletes legyen.
2016. dec. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy én csak introvertált lányt tudnék elképzelné a páromként, hisz ha extrovertált lenne, akkor a közös programok/érdeklődési körök folyton megoldhatatlan konfliktusokat jelentenének az életünkben.

Amúgy nyilván a személyisége bejöjjön, meg legyenek közös érdeklődési köreink, és legyen vonzó is külsőleg azért...

2016. dec. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Leginkább a külsejére értettem a kérdést, a belső nyilván ami megtetszik, de azért ide is lehet tulajdonságokat írni, amik tetszenek.

Szóval?:)

2016. dec. 15. 17:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A külső tulajdonságok preferenciája nem függ az egyén extraverziójától.
2016. dec. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk van stílusa, de ennél konkrétabbat nem tudok mondani :D Nem úgy van, hogy akkor minden lány tetszik, akinek hullámos fekete haja van, meg magas, mert introvertált vagyok, nem értem igazából, hogy mire gondolsz. Belső tulajdonságoknál még lenne értelme a kérdésnek. De ha konkrét személyre vagy kíváncsi, akkor írj privátot, akkor meg tudom mondani, hogy tetszene-e :D
2016. dec. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én csak nagyon minimálisan tartom magam introvertáltnak mert barátkozni könnyen tudok csak néha szeretek bezárkózni mikor lelkileg rosszul érzem magam mint most.

Amúgy belsőleg először is jó lenne ha szeretné azokat a dolgokat amit én is pl.én szeretem a természetet, biciklizést, túrázást, korcsolyázást stb. Más nagyon fontos dolgok számomra hogy értelmesen felnőtt módon lehessen vele beszélgetni, legyen nyitott az új dolgok iránt, és talán a legfontosabb hogy feltétel nélkül szeressen.

2016. dec. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legyen pici😊
2016. dec. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindegy csak szeresse a Kispált
2016. dec. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!