Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem már sosem lesz senkim?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem már sosem lesz senkim? Hogy legyek nyitottabb?

Figyelt kérdés

Sosem volt még barátom, sosem csókolóztam vagy tapasztaltam ilyesmi dolgokat, miközben az osztálytársaim fele már nem is szűz és rajtam kívük szinte már mindenkinek volt barátja. Ezt nem irígységből mondom, meg nem is úgy mintha ez lenne a normális, de kicsit rosszul esik.

Kinézetre teljesen átlagos vagyok, megkapom néha emberektől hogy szép vagyok de nem tartom magam különösen annak, viszont csúnyának se.Nem sminkelek és nem hordok kihívó ruhákat, így nem vagyok valami feltűnő ember.

Belsőre nagyon segítőkész és kedves vagyok idegenekkel és barátokkal is. Introvertált vagyok, és egy könyvmoly, ráadásul elég jó tanuló, érdekelnek olyan tantárgyak kint fizika, kémia vagy matek, meg imádo elmélkedni dolgokról:)

Akiket ismerek azokkal közvetlen, vicces, és nagyon hűséges tudok lenni. Viszont van egy nagy bajom, hogy nehezen nyílok meg idegeneknek, hónapok kellenek hogy megbízzak valakiben annyira hogy teljesen magamat adjam.

Elég introvertált vagyok, nem sok szórakozóhelyre járok, ha megyek is valahova akkor csak a barátaimmal és nem bulikba meg ismerkedős helyekre, az valahogy nem a mi stílusunk, rosszul vagyok a gondolattól hogy egy részeg emberekkel teli zsúfolt helyiségben táncolgassak.

Azokon a helyekre ahova járok nem nagyon tudok ismerkedni, és alapból nem az a fajta lány vagyok aki csak úgy leszólít embereket.

Annyira viszont mégsem lehetek taszító a fiúk számára, mert akik jobban megismertek azok mind próbálkoztak már,sőt, volt aki pár óra ismertség után már célzásokat tett hogy többet akar, de az ilyenfajta nyomulásokra nem tudtam jól reagálni, nekem az ilyen fiúk elég visszataszítóak.

Ami viszont komolyabb volt amikor a fiú legjobb barátom belém szeretett, próbálkoztunk is kapcsolattal de sajnos nem volt meg a kémia úgyhogy nem jött össze.

Viszont akik nekem tetszettek, azoknak vagy volt már barátnőjük, vagy elszalasztottam a lehetőséget amiért túl visszahúzódó voltam.

Nem tudom hogy nyílhatnék meg,mert tisztában vagyok vele hogy ez gátol, tenni is akarok ellene, de mikor "éles helyzetben" vagyok sosem megy, nem tudok nyitott lenni egy olyan ember felé akit nem ismerek eléggé:/

Mit csináljak? Hova járjak el ahol magamfajtákkal ismerkedhetek? Internetes ismerkedést már próbáltam, de az rosszul sült el.

Ugye nem teljesen reménytelen a helyzetem? Hiányzik egy fiú az életemből, nem akarok egyedül megöregedni:(


17/l



2016. dec. 11. 18:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
Dehogyis, lesz. Én leszek az.😍
2016. dec. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Figyelj ugyanez van, ma voltam kint a szabadban, soha nem szoktam kimozdulni, most is csak buszoztam és embereket néztem (elég szánalmasnak hangzik...) ez van, nem egy párt láttam és arra jöttem rá, hogy ez az egész túl van értékelve, a legtöbb tök átlagos, sőt nem egy olyat láttam, hogy számomra a lány nem volt az esetem, de egy szerintem tök helyes sráccal ment kézenfogva és csókolozott, szóval a külső se minden, igazából az egész a személyiségen alapszik, persze biztos közre játszik a külső, de tényleg annyi féle ember van és mégtöbb ízlés, nekem se 1 fajta lány tetszik, hanem az adott lányt nézem..

Szerintem még bőven lehet bárkid és nem maradtál le semmiről.



[link]


Ők egy pár voltak, szóval ennyit erről, hogy csak a külső számít!


17f

2016. dec. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
De imádom azt, mikor itt sír valaki hogy nem lesz senkije oszt ha ismerkedés céljából rá ír az ember, arra se méltóztat, hogy visszaírjon....
2016. dec. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Írj ;)
2016. dec. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A normálisabb embereknél tudom hogy nem számít a külső, de pont ez a baj hogy a belsőmet nem tudják megismerni mert nem vagyok elég nyitott hozzá.


Nem ismerkedés céljából írtam ki a kérdést, írtam is hogy próbálkoztam már internetes párkapcsolattal (nem is egyszer), és rosszul sült el.Erről teljesen lemondtam, szeretnék olyan emberekkel próbálkozni akik itt laknak a közelben, nem virtuálisan megismerni őket.


Csak azzal kapcsolatban szerettem volna tanácsot kérni hogy egy magamfajta visszahúzódó, ritkán kimozduló lány mennyi eséllyel talál valakit és főleg hogy milyen helyeken kellene próbálkoznia?

2016. dec. 11. 19:20
 6/13 anonim ***** válasza:
Iskola? :D
2016. dec. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Osztálytárak kizárva, vagy nagyképűek, vagy szóba sem állnak velem mert teljesen mások vagyunk, aki meg igen azokkal barátok vagyunk de többet nem tudnék elképzelni, meg szinte mindegyikőjüknek van barátnője.


Viszont az évfolyamból van aki szimpatikus, de hogyan szólítsam le csak úgy?:D

2016. dec. 11. 19:31
 8/13 polczerboldi válasza:
Nekem is ugyanez a helyzet (csak én fiú vagyok) .Az osztályban kizárt ,van kb 5 csaj akik jól néznek ki de azoknak van pasija mondjuk a szerintem a nem túl szép vagy kimondottan csúnya csajoknak is van pasija ráadásul mindegyiknek ilyen huszon akárhány éves palija van (nem tudom , hogy hogy).Nekem is szokták mondogatni ,hogy helyes vagyok(ezt már mondta néhány lány de nekik vagy volt pasijuk vagy nekem nem jöttek be).Buliban még soha életemben nem voltam ráadásul utálom az alkoholos italokat szoval én lennék ott a buta , kis kólás fiú. Én még csak 16 éves vagyok de mindíg azt mondogatom magamnak:majd jövőre.
2016. dec. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#6 vagyok és úgy hogy... "Szia cica van gazdád?" Szerintem ez jolesz😏😂
2016. dec. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát az gáz, ha kihívó ruhád, mert szerintem senkinek sincsen vele kedve küzdeni, kirívó ne legyen :D (bár fontos alkalmakkor bőven belefér). A témához hozzászólva pedig ne legyél ennyire negatív és ne törődj ezekkel a tényekkel (oszt.társaid), mert fölöslegek, úgy ahogyan ez a kérdés is, mivel csak önbizalmat szeretnél növelni. Pontosan ilyen vagyok én is, csak fiúban. Szeretek olvasni, inkább fantasykat, főzni, nem járok bulikba, dolgozok, haverokkal csak néha futok össze, szóval nem vagyok valami szociális figura. Mégse állok neki sírni, hogy nem lesz senkim, nem foglalkozok vele, majd találok valakit aki elfogad így(nem vagyok egy könnyű eset az biztos).
2016. dec. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!