Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Neten, vagy élőben jobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten, vagy élőben jobb ismerkedni?

Figyelt kérdés
Az imént éppen beszéltem,az egyik haverommal,hogy ő most töltötte le újra a tindert és már van 3 párja, meg ő már egyszer szerzett ott csajt. És meg mondta,hogy én is töltsem le, mert kíváncsi lenne,hogy nekem mennyi párom lenne meg,hogy kik. Én mondtam nem szeretek neten csajozni,mert egyrészt unalmas, meg nem jön be jobban,minthogy élőben megszólítanék egy lányt,aki tetszik. Pl.: ezzel a nyitó mondattal: Szia. Ne haragudj,hogy így spontán hozzád szólok, de annyira aranyos/szimpatikus voltál,hogy gondoltam muszáj téged megismerni :D Aztán lesz,ami lesz. És én mindig is jobban szerettem így. A volt barátnőmet is így szedtem fel. És volt is 1 éves boldog kapcsolatom vele,meg aztán is volt egy pár lány,akinek nagyon tetszett, ez a személyiség, amit kimutatott. De már egy kicsit elbizonytalanottam benne,mert már régebben csináltam mostanság leálltam vele. Van egy lány,aki tetszik,meg szoktunk szemezni suliban, és többször mosolygott is már rám. Bejelöltem facebookon, vissza is jelölt, de nem akart még ráírni,ameddig nem beszéltem vele élőben, csak azon filózok,hogy nem e nézne e hülyének,ha oda mennék így,hogy még sosem beszéltünk. Mert a haverom szerint az baj az élőben ismerkedéssel,vagy is megszólítással,hogy ha ő oda menne egy csajhoz ezzel a dumával,amit az előbb mondtam,akkor ő olyan hülyének érezné magát,meg fordítva is,ha egy csaj mondaná neki ezt akármennyire is jól néz ki, ő is hülyének nézné? de akkor most ez csak relatív lenne? Jobban inkább lányok véleményét szeretném kikérni,hogy melyik a jobb? Ha facebookon rátok ír egy ismeretlen,ÚGY, h "Szia, mizu?" vagy ha oda mennek hozzátok egy aranyos dumával? és aztán ismerkedtek meg?

2016. dec. 18. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

szerintem az élőben ismerkedés sokkal jobb, mint ha valaki rád ír hogy "szia van kedved ismerkedni?"

mert ha valaki odamegy élőben egy lányhoz az magabiztosságot sugall :D meg mégiscsak élőben látod a másikat, most egy facebook profilképből mit tudsz megállapítani? lehet hogy több éves a kép, vagy jobban néz ki képen mint élőben vagy fordítva...

16/L

2016. dec. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Ez megint annyira nagy hazugság, ismerkedj élőben. Ja és mikor? Amikor a barátnők tömkelege között vagytok, vagy akkor amikor fülhallgatóval a fületekben ültök mindehol?
2016. dec. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
#2: Érdekes, én látok számtalan lányt, akik külsőre is jól néznek ki, és nem csak a barátnőikkel vannak. A fülhallgató pedig szerintem ne tántorítson el. Ez csak belemagyarázás.
2016. dec. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

"élőben" miért már holtan is próbálkoztál? :D

17f

2016. dec. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Ez nem belemagyarázás, nem vagyok hajlandó könyörögni valakinek, hogy kivegye a füléből azt a sz*rt.
2016. dec. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Interneten konnyebb. Eloben szemelyesebb. En igazabol jobban orulnek ha a szamomra helyesnek tartott fiu szemelyesen jon oda. De nekem ez a duma amit mondtal "hogy aranyosnak talallak" az nem jon be. Tul nyalas.

15/L

2016. dec. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Személyesen. Ez a jobb. Fb-n könyebb persze, de más ha élőben is látol vkit.

A szövegeddel am tényleg baj van. Én ha elém állna egy fiú és ezt mondaná az jutna eszembe,h :Na persze kiváncsi vok hány lánynak mondtad már ugyanezt. Szóval a szövegen változtass.

2016. dec. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A neten nincs kémia a két fél között. Én hiszek az igaz szerelemben, és abban, hogy az akkor jön mikor már megtanultál elengedni, meg természetesen mikor nem számítasz rá. Így szerintem a legtöbb szempontból élőben jobb, mint neten.

17L

2016. dec. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

Élőben jobb. De az is jó, amikor élőben megszólítom, aztán neten folytatom az első randiig. :D


16/f

2016. dec. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
Neten szerintem :D
2016. dec. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!