Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes nálam jobb kategóriájú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes nálam jobb kategóriájú csajokkal ismerkedni? Előbb utóbb összejöhet csinosabb lány is?

Figyelt kérdés

Ismerősök, haverok, szinte mindenki, olyan 3-nak mondanak, csak pár ember mondott eddig 4-est.

Viszont nekem az olyan lányok jönnek be, mint pl Taylor Swift. Sajnos nem vagyok valami okos, szóval az eszemmel nem tudok hódítani, illetve pénzem sincs de azt nem is akarok hogy legyen, mert akkor sokat kell költeni rá-


2016. szept. 14. 18:15
 1/9 anonim válasza:
Mi lenne ha a személyiségük alapján választanál?:) egyébként az is relatív hogy te milyen vagy. Lehet hogy valakinek bejössz de valakinek nem
2016. szept. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elobb meg dolgozz kicsit magadon... mert ez igy eleg verszegeny.
2016. szept. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Szoval. Atlag alatti vagy, csoro+buta. Ez aztan a mester kombo. Kicsit vegyel vissza. Miert nem jok az atlagos nok? Ilyen igenyekkel sose lesz nod.
2016. szept. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De az ízlés vonzódás nem a külső függvénye
2016. szept. 14. 18:40
 5/9 anonim ***** válasza:
De akkor rajtad mit kene szeretni, ha meg intellektualisan sem tudnal partner lenni, hiszen sajat bevallasod szerint sem vagy tul okos? Sajnalom de ha valaki csoro, csunya es meg buta is, az aztan senkibol nem fog vonzalmat kivaltani.
2016. szept. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kimaxoltad az igénytelenséget és az ehhez párosuló irreális elvárásokat.

Alapból nem lehetsz valami okos, hiszen süt belőled a felszínesség

Gratulálok!


20/f

2016. szept. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Olyanokkal ismerkedj akik tetszenek neked. Annak semmi értelme, hogy leadod az igényeidet, megelégszel azzal ami épp jön, de amúgy nem tudsz vonzódni az adott hölgyhöz. Az olyan kapcsolat halálra van ítélve.


Szerintem legalábbis értelmetlen olyannal összejönni akire nem szívesen nézel rá, nem vonzódsz hozzá. Kínszenvedés lesz vele a kapcsolat, és a szexxel is nagy eséllyel probléma lesz. Valószínűleg fel se áll majd... Akkor már inkább egyedül, mint egy boldogtalan kapcsolat.

2016. szept. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tehát elvárások az egekbe de tehetség nulla hozzá, és igényed sincs tenni érte valamit...

Szerintem nézegesd csak Taylor Swiftet tovább a képernyőn...

2016. szept. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ott buksz el, hogy egy smucig senki vagy. Még ha külsőre nem is lenne a csajnak baja veled, ha nem mosogatólé van az agya helyén, akkor egy ilyen megjegyzésnél, hogy te nem akarsz a nőre költeni, úgy hagyna ott, mint a huzat. Persze a topmodell legyen veled, szeresse a ronda és gyanítom, pluszban igénytelen fejedet meg a baromi egyedülálló (baromira nem!!!) egyéniségedet, és legyen tökéletesen csinos nulla pénzből, és tőled ne is számítson semmire, de így is tartson istennek...


Ennél azért egy Taylow Swift szintű csajnál, aki ápolt, csinos, karban tartja a testét-arcát-lelkét, az esetek többségében többet kell felmutatni, mint hogy "szeressen azért, amilyen vagyok, de ne várjon el tőlem semmit, és ne várja, hogy én bármiben küzdök érte höjjjjj".

2016. szept. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!