Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Ma voltam boltban vásárolni. Mentem a sorok között.. Egyre gyakrabban láttam meg egy lányt, aki úgy nézett, hogy majd kiugrott a szeme. A lány egyébként szép volt, nagyon aranyosan nézett. Elfordultam, és fél szemmel láttam, hogy néz. Amikor pedig visszafordítottam a fejemet, egy pár másodperc bámulás után kapcsolt, és elfordult. Néha úgy éreztem, hogy húzza is az időt a boltban. Nekem kell az a lány.. Egyszerűen én se tudtam levenni róla a szemem. Az a baj, hogy nem egyedül voltam vásárolni, és nem állt módomban oda menni hozzá :D Szerintem helyi lehet, mert este voltak vásárolni. Van valami mód arra, hogy megtaláljam?

2016. dec. 19. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi rá az esély, és attól mert este voltak vásárolni, attól még lehettek ugyan úgy átutazóban.
2016. dec. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2016. dec. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
16 vagyok.
2016. dec. 21. 19:23
 4/6 anonim válasza:
Hogy nézett ki a lány?
2016. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szőke, viszonylag vékony testalkatú (de egyben formás is), fekete nadrág, fekete kabát.
2016. dec. 29. 19:51
 6/6 anonim válasza:
szia.hát ez egy kicsit hasonlít az én sztorimra xDD nem teljesen szőke a hajam (ombre),hát vékonynak lehet mondani de tuti nem azok vagyunk akiknek hisszük egymást...xD
2017. febr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!