Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit érdemes ilyenkor tenni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemes ilyenkor tenni? Többi lent.15/L

Figyelt kérdés
Neten ismertem meg egy velem egykorú rendes srácot 5 hónapja. Megismerkedtün és megtetszettünk egymásnak. Van egy nagy gond, hogy nem tudunk találkozni a távolság miatt, nem megoldható, viszont ez számomra nem is olyan nagy gond, hiszen most nagyon a tanulásra szeretnék koncentrálni és magamat ismerve nem tudnék a kapcsolatra és a tanulásra párhuzamosan figyelni, ezért nem bánom hogy most még nem tudunk találkozni. DE! Szerelmesek lettünk egymásba és megígértük egymásnak hogy 3 év múlva(amikor már semmi nem gátol a találkozásban) akkor megoldjuk hogy tudjunk találkozni és végre normális kapcsolatot létesíteni. Ez rendben is van, csak sajnos még egy év sem telt el a háromból és már nem tudunk úgy kommunikálni egymással, fokozatosan fogynak a beszédtémák és egyre unalmasabb a beszélgetés. Most nem tudom mit tegyek, jelenleg nem beszélünk egy pár napig hogy hátha utána több mesélni valónk lesz egymásnak, de félek hogy ez is csak ideig-óráig tart. Mit tegyek? Eröltessem a kapcsolatot? Szeretjük egymást és nem akarjuk hogy vége legyen... Ha folytassam a kapcsolatot akkor hogyan szerezzek új témakát? Ha pedig nem akkor miért? Vesztenivalóm végülis nincsen.

2016. okt. 31. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazabol ha ennyi ido utan nincs tema akkor jobb lenne hanyagolni. Amugy a webcam javithat rajta. En is netennismertme meg a baratomat. 1 evig csak camoztunk utana talalkoztunk mert nem egy orszagbam elunk de most mar egyutt elunk 4 eve. Jo perzse neked mas mert fiatalabb vagy :D
2016. okt. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatjátok azt amit a filmekben, hogy megbeszéltek most egy konkrét időpontot egy konkrét helyen, hogy akkor ott találkoztok és addig nem beszéltek. :)
2016. okt. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Skypeoljatok

Az talán segíthet. Ha már mást mindent kiveséztetek, akkor egyszerüen este irjátok le egymásnak a napotokat.

Mekkora az a távolság?

2016. okt. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Debrecen-Pécs :( és igen ő is a skype-ot tanácsolta... de az valahogy nem én vagyok, nem nagyon tudok úgy beszélni ha közben látnak(neten keresztül)
2016. okt. 31. 21:08
 5/7 Counter Strike válasza:
Ne tervezzetek ennyire előre. A következő három év hatalmas változás lesz mind kettőtöknek, bulikorszak stb.. De egy próbát megérhet..
2016. nov. 7. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen tudom, de mindketten szilárdan elhatároztuk ezt, hogy várni fogunk és hogy megéri egymásért...

Köszönöm a válaszokat:)

2016. nov. 16. 20:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor sok sikert

Esetleg egy közös helyszín (koncert pl)? ott tudnátok találkozni

2016. nov. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!