Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 éves fiú vagyok. Még sosem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves fiú vagyok. Még sosem volt barátnőm, és nem most sem akar összejönni, akárhogy erölködöm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma is egy haverommal. és egy általam kedvelt lánnyal mentünk volna egy kávézóba, erre a haberom( tudta hogy teszik nekem a csaj) otthagyott, hogy "legyünk kettesben". A csaj rögtön lelépett, engem pedig kiröhögött az egész kávézó. Nagyon régóta próbálok barátnőt szerezni, de mindig veszítek-Az osztálytársammal sem jött össze. Úgy érzem senkinek sem kellek, ( ezt közlik velem napi szinten osztálytársak). Miért? Mit kéne tennem? Nagyon magányos vagyok.

2016. dec. 21. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a történteket! Ne hallgass az osztálytársaidra, majd eljön az ideje és rátalálsz majd a lányra! :))
2016. dec. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

kinevettek?? hát sajnálom, de ha ez tényleg így történt, akkor csak a saját értemiképességüket tükrözték :D

majd lesz valakid, ne magyon állj rá a témára, mert akkor rágörcsölsz, csak lazán ha jön egy új lány, akkor ne egyből randizz meg mond neki, hogy szeretlek, hanem előbb ismerkedj meg vele, csak barátkozz vele.

17f

2016. dec. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Szia! Remélem, hogy őszinte válaszra vársz. Szerintem az a helyzet, amit leírtál, hogy hárman elmentetek a kávézóba és a haverod lelépett, hogy a lánnyal lehess kettesben, nagyon erőltetett volt. Ráadásul hátulról jövő is. Érezhette úgy a lány, hogy hátba támadtad, nem voltatok vele őszinték. Ezen bárki felháborodhatott és ugyanúgy lelépett volna. Nincs szükség "hadicselekre", körmönfont praktikákra. Miért nem viselkedtél egyenesen? Elhívhatsz bárkit randevúra, ehhez nem szükséges társaság, sőt!!! Szóval szerintem alapvetően elhibázott volt a magatartás részetekről.

Azt mi, hozzászólásokat megfogalmazók nem tudhatjuk, hogy neked miért mondták osztálytársaid azt, hogy úgysem kellesz majd senkinek.

Rengeteg oka lehet ennek. Testszag, kellemetlen lehelet, okoskodó stílus, nyomulósság és még egy millió oka lehet.


Miért AKARSZ barátnőd? "Nagyon régóta próbálok barátnőt szerezni" Szerezni? A barátnő nem egy tárgy! Leírásod alapján eddig még nem próbáltál emberként tekinteni a nőkre.


Nem szükséges a haverjaidat követni, olyan taktikákat bevetni, amit mások csinálnak.

Miért nem vagy önmagad?


Amennyiben gondolod, írd meg, hogy milyen a természeted, mert lehet, hogy a viselkedésed az, ami nem tetszik az embereknek és ha így van, esetleg tudunk segíteni abban, hogy miben lehetne változni.


Egyébként nem kötelező a szűk környezetedből párt választani, az interneten gyakorlatilag végtelenek a lehetőségeid társkeresésre.


Ötlet: érdemes a nőket, lányokat nem nevezni csajoknak, az sokszor lealacsonyító, legalábbis én nem tenném a helyedben. Lehet, hogy ilyen apróságokon múlik, hogy nem randizik veled egy lány.

2016. dec. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Látod, a többi hozzászóló is "lányt" írt, nem csajt...
2016. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sajnálom a "csaj" kifejezést.Két okból szeretnék barátnőt: 1,Legyen kit szeretnem, ki miatt várni x napot,hetet,vagy akár hónapot. 2, ne bántson mindenki azzal, hogy képtelen vagyok bárkivel összejönni. Tényleg képes vagyok szeretni. De olyan sokszor buktam már el, nevettek ki, tettek köznevettség táryává emiatt, hogy kezd elszállni az elszántásgom. Valamiért úgy érzem, hogy mégha beszélek is egy csajjal, az megpróbál lerázni. Tudom, hogy sok az internetes társkereső, de javarészük fizetős, nekem pedig nincs sok pénzem. Kicsit kétségbe vagyok esve. Egy osztálytársam mindig bánt emiatt, mert őt már hányan szopták le( elnézést a kifejezésért) meg hány lánnyal kavar, én meg nem érdeklek senkit. Nem egy jó érzés. Köszönöm az eddigi segítő válaszokat.
2016. dec. 21. 14:07
 6/13 anonim ***** válasza:

Igazából nincs szerencséd, akinek bejönnél azzal nem találkoztál még. Én idősebb vagyok, abba a korba nem tudtam én se csajozni, rossz volt, de egy csaj akadt akinek bejöttem, sőt talán 2 is, de az egyiket én utasítottam el, ami nagy hiba volt(másba voltam szerelmes na), a másikkal pedig iskolai külsős tanulmányi kiránduláson ismerkedtem meg, ezért nem volt lehetőség összejönni.

Szóval bármilyen is vki, azért lehet nője, igaz nem fognak sorba állni, de idővel lesz.

A kezdeti bizonytalanság, félénkséget idővel megtanulod és bátrabban tudsz kezdeményezni.

2016. dec. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

Megint írtad (azt, hogy "csaj"): "Valamiért úgy érzem, hogy mégha beszélek is egy csajjal, az megpróbál lerázni."


Oké, erről persze le lehet szokni, talán majd átállsz.


Természetesen nem előírás az, hogy valaki használja a csaj szót és akkor amiatt nincs barátnője, sőt, tudom, hogy sokan használják - van, hogy nincs is jelentősége, mert nem bántó szándékkal mondja vagy írja az illető, de azért szerintem erre figyelj oda.


Bocs, azt nem tudom konkrétan, hogy vannak-e ingyenes társkeresők, mert nem használok olyat, de azért szerintem vannak. Próbálj meg ingyenes társkeresőt felkutatni.


Természetesen sok egyéb út is van, sőt! Azt csak amiatt írtam, hogy ne csak a közeli ismerőseid csoportján gondolkozz. Lépj tovább.


Egyébként az ismerősöd, aki azzal hőzöng, hogy már mennyi lánnyal volt - hát, ez vagy igaz, vagy nem... Mindenesetre te elhitted neki és neki épp ez kell. Neked rakja, hogy ő milyen menő. Azzal, hogy téged próbál megalázni, szintén a saját önbizalmát akarja növelni. (Ebből mondjuk így látatlanban arra lehet következtetni, hogy csak a szája nagy és valójában nem volt annyi lánnyal - és nem úgy, ahogyan állítja.)


No de ez mindegy is, mivel az a lényeg, hogy ne hagyd magadat beforgatni és persze elsősorban: te se forgasd be magadat.


Legyél őszinte magadhoz.


Azt írtad, hogy szeretnél szeretni egy lányt, ez jó, de először kérdezd meg magadat arról, hogy te szereted-e önmagadat? Elfogadod magadat? Elég bizonytalannak tűntél az írásaid alapján. Próbálj meg ezen dolgozni.


Amúgy nincs előírás arra, hogy mi "jön be" a nőknek. Nekem például pont nem tetszenek azok a fiúk, akik folyton rajolnak (és szerintem oszd el kettővel vagy hárommal, amit mondanak... érted ugye? Nem kell mindent elhinned.)


Feltételezem, hogy azért van a környezetedben egy feeling, ami neked úgy csapódik le, hogy minél hamarabb el kell veszítsd el a szüzességedet. Ezen komolyan ne görcsölj, teljesen akadj le erről, ne erőltesd, úgyis megtörténik, amikor megtörténik! Próbálj meg lazább lenni!


Van valamilyen hobbid? Vagy jársz szakkörre, könyvtárba, akárhova? Bárhol találhatsz barátnőd. Amit korábban egy másik hozzászóló írt arról, hogy először barátkozz, ismerkedj meg lányokkal, azt nagyon jó ötletnek tartom.

Szerintem sem úgy működik, hogy "Leszel a nőm?" és azt mondja a nő, hogy igen. Ez nem így van.


Ne aggodalmaskodj és ne a filmek legyenek a mércéid szerintem.

2016. dec. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
küldj képet. én is 16 éves vagyok és magányos.. hátha szerelembe esünk <3
2016. dec. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
Szerezzél tudást, azzal lesz hatalmad, azzal lesz befolyásod, azzal lesz barátnőd. Komám, suli = barátnő.
2016. dec. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Kérdező, kérlek, nekem is küldj képet, köszi! :-)
2016. dec. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!