Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem akar sehogysem összejönni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar sehogysem összejönni a dolog. Velem van a baj? Vagy csak szerencsétlenül alakulnak a dolgok?

Figyelt kérdés

Egy jó ideje nem volt barátnőm, pedig sokan mondják hogy helyes vagyok és normális is. Akárhányszor kezd alakulni valami, valamiért sosem jut el a dolog az első randiig se... vagy csak barátként gondolnak rám vagy csak valami ürüggyel leraznak... ami persze csak egy nem nyilván sok lány van még de akkor sem esik jól, de az önbizalmam nem csökkenti. Külsőre nem hiszem hogy olyan nagy szám lennék 175 cm 75 kg sportos alkat picit talán mackós (vagy mi) barna haj, barna szem semmi extra. A hajammal se szoktam foglalkozni... oldalt rövidre van vágva de nincs beállitva, az nem az én stílusom... belsőre kedves, barátságos, megbízható és megertő vagyok valamint hűséges... udvarias és illem tudó gyerek vagyok, szeretek viccelődni, nagyon sokat nevetek, nem vagyok az az effektíve visszahúzódó inkább kitűnök a tömegből, minthogy elvegyüljek benne, de sosem a hülyeség és páwasággal teszem ezt ahogy azt manapság szokás... bulizni nem szoktam, alkoholt nem iszom, nem cigizek és ezeket úgy érzem joggal várom el nagyrészt a páromtól is... sokak szerint intelligens és megfontolt vagyok, szerintem inkább csak azért tűnhet így mert egyre butábbak az emberek és aki picit is okos már ki is tűnik... nem válik ugyanakkor előnyömre, hogy az önbizalom néha túl sok és atmegy egoba, ezen igyekszem változtatni... hirtelen haragú és makacs tudok lenni de ha ez a celtudatossaggal értelmes irányba megy akkor hasznos is lehet. Szeretek sportolni ez az életem :) nem tudom mennyire vagyok nektek szimpatikus de hátha valaki meg tudja mondani min kéne változtatnom mert nagyon vágyom már egy komoly kapcsolatra ahol minden perc egy álom :)


Tudom hosszú de ha végigolvastad és hozzá tudsz tenni kérlek tedd meg akár lent akár privátban :) Segítségeteket köszönöm :) 17/F



2016. máj. 19. 23:27
 1/4 anonim válasza:
Esetleg megérné jobban nyitva tartani a szemed, és figyelgesd a csendesebb lányokat, ők megbecsülik a hozzád hasonló fiukat. Mondjuk ezt az ego dolgot nem érem, ha nem tartod magad nagy számnak, akkor mire fel? Ezen tényleg javíts mert elég unszimpatikussá tud tenni.
2016. máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Andicika ***** válasza:
Szerintem az egóval van a baj. Én nem szeretem a nagykepű embereket sem. Viszont az sem baj ha van egy kicsi. Ezt leszámítva nem lehet rossz darab. Én ezen vàltoztatnék ;) 16/L
2016. máj. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az nem baj,ha neha van egy kis egod..az is kell:D

Nekem semmi bajom veled:)Az egoddal sem,mert szerintem ez egy ilyen idos sracnal normalis:) mindj.15/l

2016. jún. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem me görcsölj rá a csajozásra

Az ego nem nagy baj csak ne legyen nagyon nagy csak egy kicsi

Ha tetszik a lány érzékeld és udvarolj

A lányokkal kapcsolatban ne legyél makacs mert azt a töbség nem szereti

Ha igazán szereted a lányt fuss utánna és ha nemet mond ne mondj le róla ( nem azt mondom hogy örökre utánna fuss)

És a hirtelen harag sem mindig jo.

Te menj a lány után mert a lány azt szereti


Szerintem amugy nincs veled baj csak nem tudom hogy ezekre menyire figyelsz. Szerintem ha ezek megvannak nincs gond. De ne feszült rá egyszer majd el jön az igazi :)

2017. okt. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!